Summer Arena 2020 - Lucie

Summer Arena 2020 - Lucie

Adresa:

Ostrava, Dolní Vítkovice

Termín: 13.8.2020 (čtvrtek)
Vstupné:

490 Kč – 790 Kč

Žánr: koncertyAlternative rock Hard rock Pop rock letní koncert

Umělci: David Koller


NEJSLAVNĚJŠÍ ČESKÁ KAPELA LUCIE POTVRDILA SVOJI ÚČAST NA LETOŠNÍM ROČNÍKU PROJEKTU SUMMER ARENA 2020.

Vystoupení v Brně a Ostravě budou jediná, která letos skupina Lucie na Moravě odehraje. Fanoušci mají šanci využít voucherového programu a uplatnit tak hodnotu svých poukazů za zrušené koncerty Lucie ve Slavkově a v Praze.

Agentury Pink Panther Agency, Glanc, BrainZone a Black Star Media ve spolupráci s Live Nation CZ operativně připravily realizaci open air aren v šesti krajských městech ČR. Je to reakce na aktuální situaci, kdy je z důvodu ochrany obyvatel před nákazou COVID-19 mnoha nařízeními vlády omezena činnost nejen v kultuře.

Jde o unikátní projekt, kdy se během jednoho měsíce podařilo domluvit v jednotlivých městech atraktivní místa, kde se dá vybudovat na přechodnou dobu kulturní areál. Ten je navržen nejen velkoryse, ale splňuje i všechna aktuální nařízení MZČR a z toho vyplývající veškerá hygienická opatření. Jde o areály, které jsou vyprojektovány na 8.000m2 . Jde o pocit bezpečí a dostatečné kapacity prostoru kolem sebe, v této „vystresované“ době. Každý sektor má své separátní gastro, a velkorysé řešení sanity, tj. hygienického zázemí děleného nadstandardně na Muže a Ženy.

David Koller patří k významným muzikantům střední generace českého bigbítu. Autor mnoha dnes již klasických hitů se nejvíce proslavil jako lídr rockové skupiny Lucie, kde působil v letech 1987 až 2005. Účinkoval i v dalších...
Hudební kluby - Ostrava Akce v obci Ostrava

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Summer Arena 2020 - Lucie

Zámek ZábřehOstrava (3.1 km)

STING ApartmentsHavířov (10.9 km)

Zámeček Petrovice Karviná (21.6 km)