Hvězdné manýry

Hvězdné manýry

Adresa:

Hlučín, Ostravská 18

Termín: 26.11.2020 v 19:00 hod. (čtvrtek)
Vstupné:

490 Kč – 550 Kč

26listopad čtvrtek 19:00

Žánr: ostatní akcečinohra komedie


Michael Mc Keever, Divadelní společnost Háta

Hvězdné manýry jsou tak povedená, rychlá a bláznivá fraška, že by se za ni nemusel stydět ani mistr tohoto žánru Feydeau. Odehrává se ve velice elegantním hotelu v Palm Beach v roce 1942. Má se uskutečnit koncert s beneficí na podporu amerických válečných výdajů a organizátoři se neobejdou bez dvou hvězd, které spolehlivě plní sály a pokladny. Jenže to má jeden háček.

Dvě zmíněné umělkyně se nesnášejí a potkají-li se na jevišti, neváhají zajít až k fyzickému napadení. Jak je ubytovat, aby se nepotkaly? Ředitel hotelu připraví přesný plán, který ale od začátku selhává. Vydrží ale jeho nervy až do konce? Bude to těžké, protože obě hvězdy mají své manýry a nekompromisně vyžadují to nejlepší apartmá. Nešťastnou náhodou tedy skončí každá v jedné z jeho ložnic a strašlivý výbuch je jen otázkou času.

HRAJÍ:

Lukáš Vaculík, Mahulena Bočanová / Adéla Gondíková / Kamila Špráchalová, Vlasta Žehrová / Olga "Háta" Želenská, Bára Chybová / Radka Pavlovčinová, Roman Štolpa / Zbyšek Pantůček, Ivana Andrlová / Pavla Vojáčková, Marcela Nohýnková / Vlasta Peterková / Veronika Jeníková, Filip Tomsa, Zbyšek Pantůček / Martin Sobotka / Juraj Bernáth

Kulturní centra v Ostravě Akce v obci Hlučín

Podobné akce

19září sobota 19:00

Sex, drogy a hafo prachů

, Smetanovo náměstí 3104/8A Divadlo

2září středa 10:00

Revizor

, Smetanovo náměstí 3104/8A Divadlo

11září pátek 18:30

Habaďůra

, Smetanovo náměstí 3104/8A Divadlo

Ubytování v okolí akce Hvězdné manýry

Pension Svatý FlorianHlučín (225 metrů)

Penzion PorubaOstrava (6.7 km)

Penzion u ŠípkůOstrava (8.2 km)