Dny evropského filmu 2020 – Ostrava

Dny evropského filmu 2020 – Ostrava

Adresa:

Ostrava, Kostelní 2572/3

Termín: 19.6.2020 21.6.2020

19čer - 21čer celý den

Žánr: film festival 2020 kino ostrava dny evropského filmu


Dny evropského filmu (DEF) proběhnou od 16. do 23. června. Jsou tak prvním filmovým festivalem, který se po rozvolnění vládních opatření v našich kinech uskuteční. Hlavní část programu DEF se bude jako obvykle konat v Praze, Brně a poprvé také v Ostravě. Následně se DEF přesunou v rámci festivalových ozvěn do dalších 6 měst Česka.

DEF se zaměřují výhradně na současný evropský film a v roce 2020 představí přes 40 filmů z téměř 30 evropských zemí. Program se přitom neorientuje jen podle konkrétních zemí - DEF představují evropský film pomocí témat a žánrů. Jednotlivé programové sekce mají široký tematický záběr, který má evropský film ukázat coby živý, překvapivý a pokud možno i zábavný organismus. Vedle prověřených dramatických žánrů se DEF letos zaměřují i na sci- fi, horory, avantgardu nebo dokumenty. Nabízí oceňované animované snímky, filmy pro rodiny s dětmi i filmy starých mistrů.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Ostrava Akce v obci Ostrava

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Dny evropského filmu...

Zámek ZábřehOstrava (30.1 km)

Wellness Hotel AbácieNový Jičín (41.1 km)

STING ApartmentsHavířov (42.7 km)