Mirai - koncert pro auta

Mirai - koncert pro auta

Adresa:

Ostrava, Ruská 2993

Termín: 15.5.2020

15květen pátek 20:00

Žánr: filmpop živý koncert koncert pro auta velká stage

Umělci: Mirai


Mirai odehrají zatím největší koncert pro auta v zemi. V areálu Dolních Vítkovic vystoupí naživo s velkou světelnou show a zvukem přes rádiové vlny

Kapela Mirai opět bleskurychle reaguje a po několika online vystoupeních přichází s živým koncertem, na který fanoušci musí přijet autem. „Chybí nám zkrátka koncerty a vymýšlíme varianty, které jsou v mezích aktuálních možností,“ komentuje frontman kapely Mirai Navrátil. Během pár dní tak vznikl koncept největšího koncertu pro auta v Česku. Na rozlehlé ploše areálu Dolní oblasti Vítkovic Mirai vystoupí v pátek 15. května na velké stage, s LED obrazovkami a zvukem v reproduktorech aut.

Vstupné/vjezdné za automobil je 200 Kč a vstupné za každou osobu je také 200 Kč. 

Fanoušci se mohou těšit na velmi speciální koncert ve festivalovém prostředí, jež Vítkovice zaručují.

Nájezd aut bude možný od 17:00 pro ty, co budou chtít být nejblíže pódiu. Koncert začne ve 20:00, ale je potřeba počítat s drobnou s odchylkou na odbavení aut.

Kapela, složená ze tří členů, vznikla v roce 2014 na základech členů skupiny Dolls in the factory (Šimon Bílý a Mirai Navrátil), kteří chtěli věci posunout novým směrem vůči českému publiku, k této dvojici se záhy přidal...

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Ostrava Akce v obci Ostrava

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Mirai - koncert pro auta

Zámek ZábřehOstrava (3.1 km)

STING ApartmentsHavířov (10.9 km)

Zámeček Petrovice Karviná (21.6 km)