Mirai Tour 2020 - Krnov - Přeloženo

Mirai Tour 2020 - Krnov - Přeloženo

Adresa:

Krnov, Bruntálská 72

Termín: 14.11.2020 v 20:00 hod. (sobota)
Vstupné:

490 Kč

14listopad sobota 20:00

Žánr: koncertypop

Umělci: Mirai


Cenou Anděl oceněná kapela Mirai se navzdory všem omezením nezastavuje a po auto koncertech a neúplné festivalové sezoně upravuje v závislosti na vládních opatřeních plány své podzimní tour. Kapela zachraňuje koncerty a přesouvá je do venkovních prostor, kde by měly proběhnout bez problémů. Fanouškům Mirai vzkazují, že se koncertů nemůžou dočkat, děkují za pochopení a přízeň.

Krnov – zůstává 14.11. VYPRODÁNO, 15.11.2020

„Snažili jsme se zachránit co nejvíce koncertů šlo, proto jsme ty, u nichž to bylo možné, přesunuli na letní scénu, kde i přes případné trvání vládních opatření budeme moci hrát. Venkovní koncert si užijeme s fanoušky v Olomouci, Pardubicích, Karlových Varech a Jablonci, ale pozor – v nových termínech. Koncerty ve městech Plzeň a Zlín kvůli počtu prodaných vstupenek a vládním opatřením musíme přesunout na jaro příštího roku,“ vzkazuje kapela Mirai.

Kapela, složená ze tří členů, vznikla v roce 2014 na základech členů skupiny Dolls in the factory (Šimon Bílý a Mirai Navrátil), kteří chtěli věci posunout novým směrem vůči českému publiku, k této dvojici se záhy přidal...

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Mirai Tour 2020 - Krnov...

Ubytování U RohelůKarlova Studánka,Praděd (26.6 km)

Wellness hotel SaunaMalá Morávka (28 km)

Televizní vysílač PradědPraděd (31.4 km)