Wohnout - Máme na míň tour 2020 - Jablůnkov

Wohnout - Máme na míň tour 2020 - Jablůnkov

Adresa:

Jablůnkov, Bělá 1069

Termín: 25.9.2020 v 20:00 hod. (pátek)
Vstupné:

350 Kč - 600 Kč

25září pátek 20:00

Žánr: koncertyHard rock Alternativní rock Crossover Punk rock(dříve)

Umělci: Wohnout


Wohnout nahráli živák a zvou na poslední část Máme na míň tour

přesun z 20.3., lístky zůstavají v platnosti

Kapela Wohnout se rozhodla potěšit své fanoušky a vydala nahrávku koncertu v Mladé Boleslavi z aktuálního turné. Záznam je velmi autentický a zní přesně tak, jak kapela hraje své singly na koncertech. Zároveň s tím kapela zve na poslední část Máme na míň tour.

Album vyšlo pouze elektronicky, proto jeho délka nebyla nijak omezená. Hodinu a půl dlouhý záznam čítá celých 23 skladeb.

„Myslím, že je velice důležité pro kapelu, jejíž existence nespočívá v rádiích, ale na koncertech, zakonzervovat co nejvíc toho “živého”. Naše kapela zní úplně jinak na koncertech než na deskách,“ vysvětluje Honza Homola. Album s názvem Máme na míň tour live je k dispozici na digitálních platformách Spotify, Apple Music, iTunes, Deezer a v nejbližší době i Supraphoneonline.

Po delším kapelním volnu se Wohnouti v březnu opět vrací do klubů a kulturních domů. Vzhledem k následnému akustickému turné se jedná o poslední možnost slyšet jejich dlouhý koncertní set.

Wohnout je česká hudební skupina z Prahy. Tvoří ji bratrská dvojice Jana a Matěje Homolových, baskytarista Jiří Zemánek a bubeník Zdeněk Steiner.
Hudební kluby v Ostravě Akce v obci Jablůnkov

Podobné akce

31říjen sobota 20:00

10listopad úterý 20:00

Ubytování v okolí akce Wohnout - Máme na míň...

Hotel Stará AmerykaJablunkov (1 328 metrů)

Restaurace a Penzion u MarynyJablunkov (2.3 km)

Wellness Hotel BahenecPísečná (4.4 km)