Dymytry + Traktor: Monster Meeting - Třinec

Dymytry + Traktor: Monster Meeting - Třinec

Adresa:

Třinec, areál Vendryňského parku

Termín: 25.9.2021
Vstupné:

290 – 590 Kč

25září sobota 16:30

Žánr: koncertymetal rock české show tour TřinecMonster Meeting

Umělci: DymytryTraktor


Z technických důvodů změna místa konání a koncert přesunut z třinecké Werk Areny do venkovních prostor. Volba padla na legendární areál Vendryňského parku. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti.

V roce 2020 se projekt Monster Meeting stal největším a nejúspěšnějším turné, protože navzdory okolnostem proběhla většina plánovaných open air koncertů Traktor & Dymytry, jež sklidily velké ovace napříč fanoušky i médii. Ohlasy a hlavně energie tohoto jedinečného spojení na obě kapely zapůsobyly tak, že se rozhodli v něm pokračovat i v následujícím roce, nejen ve formě přeložených akcí. A tak se můžete i v roce 2021 těšit na devatenáct zastávek této velkolepé koncertní výpravy.

Ta kromě kontinuální tříhodinové show plné energických songů, vzájemných hostování, ohňů a speciálních efektů na unikátní scéně vyplněné led projekcí, nabídne spoustu dalších koncertních i nekoncertních překvapení. Mezi nimi najdete několik společných písní, vzájemných hostování a dalších prvků, které spontánně vznikly z této až nečekaně sehrané spolupráce.

Monster Meeting je akce, kterou si mnoho fanoušků jistě rádo zopakuje. Pokud patříte k těm, kteří neměli zatím tu možnost, rozhodně si tento výjimečný a doslova monstrózní projekt nenechte ujít.

Vpuštění do areálu na akci bude v plánovaném termínu 25.9.2021 od 16:30 hodin. Samotný koncert začne v 17:30 hodin.

Dymytry je česko-ruská metalová kapela z Prahy, která svůj styl nejčastěji označuje jako Psy-core. Skupina hraje od roku 2004. Její image je založená na predátorských maskách z dílny Národního divadla, na mohutných kytarových...
Počátek kapely Traktor můžeme datovat na jaro 2001, kdy se dali dohromady bývalí členové kapel Tarantula a Wizard, tzn. Standa Balko, Martin Kapek a Karel Ferda. Tohle trio zhruba po roce doplnili Pavel Balko ( dříve taky Tarantula ) a...

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

4prosinec sobota 20:00

Vypsaná fiXa

, Havlíčkovo nábřeží 28 Koncert

Ubytování v okolí akce Dymytry + Traktor:...

Restaurace a Penzion u MarynyJablunkov (12.4 km)

Wellness Hotel BahenecPísečná (14.6 km)

STING ApartmentsHavířov (22.3 km)

Doporučené akce na Ostravsku

Akce v Ostravě na Jiný den?