Harlej: 25 let Tour

Harlej: 25 let Tour

Adresa:

Ostrava, Hradní 1

Termín: 21.9.2021

21září úterý 18:30

Žánr: koncertyrockčeskékoncertytour

Umělci: HarlejJaksi Taksi


Koncert původně plánovaný 21.3. a poté 2.10.2020 v Bonver Aréně se přesouvá na 21.9.2021 v 18:30 na horní nádvoří Slezskoostravského hradu. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti.

možnosti testování pro vstup na akci

Skupina Harlej slaví své 25. výročí a to ve velkém stylu. K této příležitosti se Harlej rozhodl vyrazit na tour napříč Českou republikou a to ve větším formátu než jste u ní doposud zvyklí. Tour čítá 8 zastávek a vyvrcholí doposud největším samostatným koncertem kapely v pražském Forum Karlín.

Partička založená v roce 1995 má na svém kontě více než desítku řadových alb, nespočet klipů, které v mnohých případech dosahují milionových shlédnutí na youtube a samozřejmě stovky koncertů napříč celou Českou republikou.

Na výročním koncertě se můžete těšit na velkolepou scénu, největší se kterou skupina kdy vyjela na koncertní turné, LED projekci, spoustu efektů a v neposlední řadě na nezapomenutelnou atmosféru. Jako předkapela se představí spřátelená skupina Jaksi Taksi. Takže v průběhu března a dubna roku 2020 si určitě toto turné nenechte ujít.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Ostrava Akce v obci Ostrava

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Harlej: 25 let Tour

Zámek ZábřehOstrava (4.1 km)

STING ApartmentsHavířov (11.5 km)

Zámeček Petrovice Karviná (20.9 km)

Doporučené akce na Ostravsku

Akce v Ostravě na Jiný den?