Pokáč - Frýdek Místek

Pokáč - Frýdek Místek

Adresa:

Frýdek-Místek, Jiřího z Poděbrad 3109

Termín: 26.3.2021

26březen pátek 19:00

Žánr: koncertyfolk pop

Umělci: Pokáč


Vážené zákaznice, vážení zákazníci, Pořadatel, agentura Love production s.r.o., nás informoval o přeložení akce Pokáč plánované na 13/3/2020, následně 13/4/2020, 24/11/2020 ve Frýdku-Místku. Nový termín je stanoven na 26.3.2021 19:00. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti, tedy není nutná výměna.

Písničkář Pokáč patří mezi zjevení české hudební scény. Debutové album 'Vlasy' mu vyneslo ocenění Platinová deska či nominaci na Objev roku v anketách Český Slavík a Ceny Anděl. Ani v kombinaci s miliony zhlédnutí na youtube mu to však porost hlavy nevrátilo.

Jeho druhé album 'Úplně Levej', které již stihlo získat Zlatou desku, to je ovšem zcela jiná písnička. Pokáč vždy úplně levej byl, je a bude a nestydí se za to. Ba dokonce o tom komponuje balady! Novou desku představí na jarním turné POKÁČOVO JARO 2020.

Dorazte na zcela unikátní koncertní šňůru, která se nedá slovy popsat. To se musí zažít.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Frýdek-Místek Akce v obci Frýdek-Místek

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Pokáč - Frýdek Místek

Rekreační středisko BudoucnostFrýdlant nad Ostravicí (11.6 km)

STING ApartmentsHavířov (12.4 km)

Zámek ZábřehOstrava (16.6 km)