Juraj Hnilica - Nový Jičín

Juraj Hnilica - Nový Jičín

Adresa:

Nový Jičín, Masarykovo náměstí 20

Termín: 17.3.2019
Vstupné:

130,- / 160,-

17březen neděle 19:00

Žánr: koncerty


Úspěšný slovenský zpěvák a finalista soutěže "Česko Slovensko má Talent" JURAJ HNILICA míří do NOVÉHO JIČÍNA! Můžete se těšit nejen na hity z jeho prvního alba, jako Uletení anjeli, Blázon, či Aká si krásná, kterým si získal srdce mnoha lidí na Slovensku, v České republice, či také zpěvačky Lucie Bílé, ale také na mnoho nových písniček, díky kterým budete z koncertu odcházet pozitivně naladěni, i když třeba nebudete znát jeho texty. Nevěříte? Tak v tom případě tuto show musíte navštívit a přesvědčit se sami!

Kam mám přijít: Klub Galerka, Masarykovo náměstí 20, Nový Jičín Kdy mám přijít: 17.03.2019 V kolik to začíná: 19:00 hodin

Slovenský zpěvák Juraj Hnilica se aktivně věnuje hudbě přes 17 let. V roce 2015 na sebe pozitivně upozornil v televizní show „Česko Slovensko má talent“, ve které se představil se svou autorskou tvorbou. Tehdy svým vystoupením ohromil porotkyni a zpěvačku Lucii Bílou natolik, že jej poslala z castingu rovnou až do finále, kde skončil na třetím místě. Prezentoval své autorské skladby „Aká si krásna“ a „Uletení anjeli“. Refrén „Milujem našu Zem…“ si získal srdce mnoha lidí nejen na Slovensku, ale i v České republice. Od té doby koncertuje nejen po celém Slovensku, ale také České republice. Na konci roku 2017 vydal nové, své druhé album „Slnečný…“, k jehož příležitosti uspořádal velké turné po Česku i Slovensku. Jeho první CD „Dovoľte mi predstaviť sa Vám“ si od jeho vydání (2015) zakoupilo více, než 6000 lidí.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Juraj Hnilica - Nový...

Penzion U Holubů Nový Jičín (46 metrů)

Turistická ubytovna Na Lesní Nový Jičín (688 metrů)