Turnaj netradičních aktivit #2

Adresa:

Ostrava, Zámecká 18.

Termín: 30.12.2018
Vstupné:

199,-/osoba

Žánr: sport


Je to tady, druhý ročník turnaje netradičních aktivit v Ostravě v Zabavním centrum Hornik! Stejně jako minulý rok budeme soutěžit v aktivitách Laser Game, Archery Game a Virtuální Realitě. Pro koho je turnaj určen? Jedná se o amatérský pohodový turnaj pro všechny věkové skupiny od 12 let. (parta přátel, rodiny s dětmi, tým spolupracovníku atd.)

Jak bude turnaj probíhat? Každý tým přijde na stanovený čas, který se dozví 3 dny před turnajem - týmy u nás stráví cca 2 hodiny. Laser game- 2x 10 min / Hra, Archery Game - 2 x10 min / Hra Virtuální realita - 1x 10 minut každý hráč (Hry: Beat saber, Project cars, střílečky - Spacepirated, Front defense, Audioshiled) Kdy: 30. Prosince 2018 od 8:00 Kde: Zábavní centrum Horník Startovné: 199 Kč/ hráč nutnost platby startovného předem a to do 27. prosince 2018 na účet či osobně v Zábavním centru.

Velikost týmu: 5 hráčů Kapacita turnaje: 30 týmů Veškeré informace o turnaji, pravidlech a kdy budou týmy přesně hrát budou poslány v emailu před turnajem! Registrace E-mail: Pouze kapitán týmu zašle email na adresu:info@zabavahornik.cz ve formě: Předmět: Registrace turnaj netradičních aktivit Jméno a Přijmení kapitána týmu: Telefon: Jméno týmu: Telefonicky: +420 734 876 767 Osobně: Zámecká 18, Ostrava - Centrum, Zábavní centrum Hornik Přijď si užít pohodový povánoční čas, zasoutěžit si se super lidma a vyhrát skvělé ceny!

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Ostrava Akce v obci Ostrava

Podobné akce