Velký lampionový průvod - Frýdek Místek

Velký lampionový průvod - Frýdek Místek

Adresa:

Frýdek Místek , sady Svobody

Termín: 16.11.2018
Vstupné:

zdarma

16listopad pátek 17:30

Žánr: ostatní akcelampionový průvod folklor rodina děti zdarma slavnosti


Je tady již čtvrtý ročník Velkého lampiónového průvodu Frýdkem-Místkem! Jak již tradičně, tak i tento ročník se odstartuje z frýdeckého sídliště Slezská ze sadů Svobody od jeviště - žlutého Rejnoka a projde se stezkou kolem Morávky a Ostravice až na Místecké náměstí. Až tady všichni dojdete, na pět minut opět necháte zhasnout světla na náměstí a společně si vychutnáte jedinečnou podzimní atmosféru. Trasu průvodu naleznete zde: https://mapy.cz/s/2bbEn

Tento lampiónový průvod je každým rokem lepší a větší, tak jej nezmeškejte ani letos, bude to stát za to! Vezměte s sebou své ratolesti, rodinu, blízké, známé i kamarády, ať je nás i letos ještě více než vloni a ať opět prozáříte Frýdek-Místek svými lampióny, nazdobenými kočárky a dalšími světélkujícími ozdobami.

Opět se vyráží v předvečer státního svátku – v pátek 16. listopadu 2018. Pokud nemůžete začít v sadech Svobody ve Frýdku, můžete se určitě k průvodu připojit kdekoliv po jeho celé trase.

Na místeckém náměstí Svobody se opět bude snad k dostání bezplatně čaj a také za mírný poplatek teplý grog.

P.S.: V případě nepříznivého počasí (déšť, smog nebo jiná nečekaná kalamita) se akce odkládá na sobotu 17. listopadu na 17:30 hod. O změně termínu budete všichni informováni přímo na facebookových stránkách ZDE a v samotný den konání akce.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra v Ostravě Akce v obci Frýdek Místek

Podobné akce