Kreativ Ostrava 2018

Kreativ Ostrava 2018

Adresa:

Ostrava, Černá louka 3235

Termín: 9.11.2018 11.11.2018
Vstupné:

90,- Kč, důchodci, studenti, děti od 6 let 50,- Kč

9lis - 11lis celý den

Žánr: výstavy


Výtvarné dílničky, tvořivé workshopy, kreativní nápady a inspirace, materiál a pomůcky s výstavní slevou, handmade výrobky, ukázky výtvarných technik nebo seznámení s novinkami na trhu, to vše najdete na podzimní výstavě KREATIV Ostrava 2018 ve dnech 9. – 11. listopadu na Černé louce v Ostravě. Letošní KREATIV Ostrava je zaplněn do posledního místečka a můžete se proto těšit na více jak 160 firem a kreativců z celé České republiky.

Bude možno si nakoupit z hojného množství materiálu a pomůcek pro tvoření např. korálky a komponenty, látky, galanterii, bavlněnou přízi, šnůry nebo špagáty, šicí nebo vyšívací stroje, umělecké i hobby štětce a fixy, razítka, jehlice, nůžky no prostě vše co srdce žádá. K novinkám, které si pro vás firmy připravily, patří například horem i spodem krycí coverlock Brother CV 3550, poprvé si na výstavě můžete si sestavit originální diář na příští rok nebo absolutní novinku na trhu- štětečkové POSCY. Ti vás, kteří se těší na tvořivé workshopy a výtvarné dílničky si přijdou na své. Čekají na Vás nejrůznější výtvarné techniky.

Mezi novinky ročníku patří světlá a tmavá patina, dále pak plstění mokrou cestou nebo jak vytvořit galaxii použitím techniky SPLASH. Tradičně se setkáte s technikami jako je EBRU, práce s foamiranem, scrapbooking - výroba přáníčka, mini kurz krasopsaní, vyzkoušet si můžete práci s dlátkem a vyrýt si kartičku a jiné. Přehled workshopů a dílniček najdete na www.cerna-louka.cz nebo FB Kreativ Ostrava. Pokud váháte, jakým dárkem potěšit své blízké na vánoce, na KREATIVu Ostrava budete mít z čeho vybírat.

Čekají na Vás jedinečné handmade výrobky – vyšívané plstěné nebo drátované šperky, originální dřevěná fotoalba, háčkované a šité hračky, vonné soli nebo nespočet různých druhů svíček, osobitá přáníčka, barevná keramika a jiné. Nebude chybět ani vánoční dekorace ve formě věnců, perličkových ozdob, svícnů nebo andílků.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Galerie a muzea - Ostrava Akce v obci Ostrava

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Kreativ Ostrava 2018

Hotel Palác Elektra Ostrava-Moravská Ostrava (416 metrů)

Hotel Ruby Blue Ostrava (677 metrů)