Instinkt Zvířat - Život v pohybu

Instinkt Zvířat - Život v pohybu

Adresa:

Dolní Moravice, Nová Ves 84

Termín: 22.8.2018 26.8.2018
Vstupné:

3350 (do 1.8.2018) - 3700 (od 2.8.2018)

22srp - 26srp celý den

Žánr: sportcvičenísport


Srdečně zveme všechny milovníky a zájemce o pohyb, kteří by si rádi vyzkoušeli něco nového, strávili několik dní v přírodě a seznámili se s novými lidmi.

Instinkt zvířat si obecně zakládá na nalezení takových druhů činností, které v obecné rovině přináší lidem radost bez ohledu na to, zda je jejich součástí chvilkový nekomfort. Všechny tyto druhy činností se budou v různé míře nacházet na našich akcích - vedený pobyt ve studené vodě, dechové cvičení, procházky, cvičení, sauna, hudba, hry atd.

Čeká nás spousta zábavných činností, zajímavých úkolů, společných rituálů, posezení u ohně a pro každého přiměřená dávka pohybu. Pro Úroveň 3 bude nachystaný mimo všeobecný rozvoj také specifický nácvik stojky od úplných základů až po volný stoj na rukách v prostoru.

Průvodci pohybem:

Výuku pohybových dovedností pro Úroveň 1 povede Romana Červinková.

Výuku pohybových dovedností pro Úroveň 3 povede Miroslav Sokol + Jan Skryja.

  • Začátek: středa 22.8.2018 13:00
  • Konec: neděle 26.8.20218 15:00
  • Místo: Chata Slunečná v Nové Vsi u Rýmařova (Jeseníky)

Co s sebou: Oblečení ven i dovnitř (může se zničit), pantofle, tenisky do terénu, baterka, šátek, sešit + propisku, láhev na vodu, pláštěnku, plavky, ručník, malý batoh, kapesní nůž, ostatní věci, které běžně používáte.

Pozn.: Cena akce slouží k uhrazení ubytování, stravy 5x denně, vstupů na některá místa v okolí a k nákupu nezbytného vybavení, které se bude užívat v rámci této akce. Akce není výdělečnou činností. případný zisk bude spíše symbolický a bude využit k vytvoření další akce. V případě zrušení účasti je možné za sebe poslat náhradníka.

Kontakty: Miroslav Sokol, tel.: 733 733 867, e-mail: instinkt.zvirat@gmail.com

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Instinkt Zvířat -...

Horský hotel Moravice Malá Morávka (4 km)

Penzion Pod kapličkou Malá Morávka (4.3 km)