Ivo Toman: Debordelizace hlavy a Kurvítka v hlavě

Ivo Toman: Debordelizace hlavy a Kurvítka v hlavě

Adresa:

Ostrava, Smetanovo nám. 8

Termín: 19.7.2018
Vstupné:

0

19červenec čtvrtek 12:00

Žánr: ostatní akcebeseda

Umělci: Ivo Toman


Ivo Toman je marketingový odborník a školitel osobního rozvoje a motivace. Autor 13 knih, 5 videoškolení a 7 motivačních audio CD na téma osobní rozvoj a motivace. Je zakladatelem mezinárodní společnosti TAXUS International. V roce 2008 byl oceněn zařazením do Almanachu 1000 Leaders of Czech Republic. V roce 2015 získal ocenění „Osobnost vzdělávání dospělých 2015“ od Asociace institucí manažerského vzdělávání a České andragogické společnosti. Ivo Toman se začal zajímat o prodej, marketing a aplikovanou psychologii po roce 1989. Stal se prodejcem v přímém prodeji, kde slavil úspěchy, proto ho požádali, aby školil jiné. Váhal, protože trpí Touretteovým syndromem. Nakonec ale svolil a začal školit ostatní. O svých prodejních zkušenostech pak napsal knihu "Jak začít MLM". Jelikož se dobře prodávala, napsal pak ještě další tři. Vyškolil desítky tisíc lidí v ČR, na Slovensku, v Maďarsku a Rakousku.

Zajímal se o netradiční metody osobního rozvoje jednotlivců a o marketing. Zjistil, že marketingové poučky „profesorů“ z Ameriky v našem prostředí moc nefungují. Cítil však, že existují pravidla, která mají obecnou platnost, a že pro úspěch v marketingu je nejdůležitější umění ovlivňovat jiné lidi. Hlavně ale chtěl dokázat, že jeho systém, který nazval Marketingová psychologie, opravdu funguje. Potřeboval „laboratoř“, kde by vše dokázal. Založil proto společnost TAXUS International. Začal s potravinovými doplňky. Firmu rozšířil na Slovensko a do Maďarska a hledal vhodné produkty. V roce 2002 se přestěhoval do Prahy a v roce 2003 začal s bývalou manželkou (Martina Králíčková) vyvíjet novou metodu učení. V roce 2004 uvedli na český a slovenský trh Revoluční angličtinu TAXUS Learning. V roce 2005 přišla na trh Revoluční němčina TAXUS Learning. V roce 2014 byla spuštěna již 3. generace Revoluční angličtiny.

Po 16 letech příprav shrnul Marketingovou psychologii na přelomu roků 2006/2007 do nového vzdělávacího videoprogramu s názvem Instinkt zabijáka. Ten pomáhá podnikatelům a firmám uspět v konkurenčním boji. Toto vzdělávání oceňují hlavně ti manažeři, kteří z nejrůznějších důvodů nemají čas nebo nechtějí číst knihy. Ivo Toman věnuje část svých příjmů podobně postiženým lidem jako je on sám, kteří neměli to štěstí a z různých důvodů se neprosadili.

Debordelizace hlavy Ke každému stroji dostanete i návod k použití. Jen ke svému mozku jste ho nedostali. Proto většina lidí ani netuší, co vše mohou dokázat. Průměrný člověk využívá jen asi dvě procenta svého mozkového potenciálu. Pokud ale stroje pracují jen s desetiprocentní účinností, považujeme je za neúčinné. Zdá se vám to normální? Pokud večer usínáte s bordelem v hlavě, je úplně jedno, kolik prášků na spaní berete... Nově Ivo Toman připravuje knihu Kurvítka v hlavě, která má vyjít 1.10.2018. 

Ivo Toman vedle pořádání motivačních kurzů, školení i konferencí napsal již třináct knih zabývajících se osobním rozvojem člověka. Ivo Toman je jeden z nejznámějších českých školitelů a odborníků na osobní rozvoj. 

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Ostrava Akce v obci Ostrava

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Ivo Toman: Debordelizace...

Hotel Palác Elektra Ostrava-Moravská Ostrava (260 metrů)

Hotel Ruby Blue Ostrava (529 metrů)