Město vítá léto - Opava

Město vítá léto - Opava

Adresa:

Opava, Horní náměstí

Termín: 22.6.2018 23.6.2018
Vstupné:

zdarma

22čer - 23čer celý den

Žánr: festival hudba rodina děti hry a soutěže


Olympic, Mirai, Janek Ledecký, František Nedvěd, Horkýže Slíže a další v Opavě! Víkend plný zábavy, kterým přivítáme léto. V pátek a v sobotu 22. - 23. 6. 2018.

Město Opava opět pořádá v rámci zahájení Opavského léta zábavy akci "Město vítá léto 2018“. Vzhledem k velkému ohlasu v loňském roce je letos akce naplánována na dva dny, a to na pátek a sobotu 22. a 23. června. Jejím cílem je oživit centrum města, proto se opět uskuteční v parku za Slezankou.

„V připravovaném kulturním programu chceme pestrou nabídkou oslovit co nejširší spektrum Opavanů. Ti si mohou vychutnat nejen kulturu a zábavu, ale i dobré jídlo a pití, zkrátka vše, co patří k tradiční lidové veselici,“ uvedl primátor Radim Křupala.

Program je určen všem věkovým kategoriím od těch nejmenších po starší generaci. Pro děti je připraveno vystoupení Míši Růžičkové se svojí písničkovou show. Mladší ročníky určitě ocení vystoupení kapely Mirai a střední generace koncert Janka Ledeckého či populární slovenské skupiny Horkýže Slíže.

Nejen pro starší je určeno vystoupení opavské country kapely Kompromis a Františka Nedvěda s kapelou. Hlavní hvězdou sobotního večera zcela jistě bude skupina Olympic. Program obohatí soutěže pro malé i velké. Návštěvníkům bude nabídnuto kryté posezení, stánky s občerstvením a těm nejmenším nafukovací multifunkční centrum.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Opava Akce v obci Opava

Podobné akce

3srpen sobota 12:00

14čer - 15čercelý den

Michalfest

, Československé armády 95 Festival

Ubytování v okolí akce Město vítá léto -...

Hotel Koruna Opava (218 metrů)

Penzion Koruna Opava (221 metrů)