Burčák fest na hradě Starý Jičín

Burčák fest na hradě Starý Jičín

Adresa:

Starý Jičín, Zřícenina

Termín: 7.9.2019 8.9.2019

7zář - 8zář celý den

Žánr: ostatní akcegastronomie akce v přírodě folklor burčák


Každým rokem se v období "burčákové sezony" vydáváme několikrát do vinného sklípku na jižní Moravě, abychom našim návštěvníkům přivezli čerstvý a voňavý burčák přímo od vinaře. Nejinak tomu bude tuto sobotu a neděli 7. a 8. září.

Burčák si po oba dny můžete koupit od 10.00 do 17:00, nebo do vyprodání přivezených zásob. Ochutnávat můžete na hradním nádvoří, nebo si jej odnesete domů v připravených speciálních PET lahvích.

Milí příznivci dobrého burčáku. Protože se na hrad Starý Jičín v 16. a 17. století vozilo víno mimo jiné i z vinic v Polešovicích u Uherského Hradiště, přivezeme Vám letos burčák právě z těchto vinic.

V sobotu vás bude bavit svým programem historická skupina ODERBERG, která vám v několika vystoupeních v průběhu dne předvede historický šerm, historické zbraně atd...děti se budou moci vyfotit ve zbroji.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra v Ostravě Akce v obci Starý Jičín

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Burčák fest na hradě...

Wellness Hotel AbácieNový Jičín (2.7 km)

Wellness resort EnergeticRožnov pod Radhoštěm (18.3 km)

Rožnovské pivní lázněRožnov pod Radhoštěm (18.8 km)