Den dětí - Forum Nová Karolina Ostrava

Den dětí - Forum Nová Karolina Ostrava

Adresa:

Ostrava, Jantarová 3344/4

Termín: 26.5.2018
Vstupné:

zdarma

26květen sobota 09:30

Žánr: ostatní akceworkshopdětskésoutěžzdarma


Již 6. ročník populárního závodu Český běh žen opět spojíme s oslavami Dne dětí. Dámy, zlehka potrénujte, namasírujte svalstvo, vezměte děti a společně vyběhneme v sobotu 26. května do ostravských ulic. A opět za přítomnosti patrona závodu, Jakuba Koháka!

Vydat se na certifikovanou trať můžete v rámci několika závodů:

od 9.30 Rodinný běh s dm (online registrace končí 25. 5., účast v závodu je zdarma)
od 10.30 Nordic Walking 2,5 km
od 11.20 běh žen 2,5 km
od 12.15 běh žen 5 km
od 13.20 běh žen 10 km
Vyběhnout je možné individuálně, třeba i s kočárkem, nebo v týmu. Při přihlášení do 10. května získáte startovní číslo s vaším jménem. Po 20. květnu již nelze provést registraci online, následně bude možné až přímo na místě, a to buď v pátek 25. května nebo v den konání závodu, v sobotu 26. května.

Navíc všechny účastnice dostanou uvítací balíček, originální funkční tričko, pití, občerstvení po doběhu, pamětní medaili, hlídání dětí zdarma po dobu závodu, pojištění proti úrazu, automatickou účast ve slosování tomboly a mnohé další. Jak se registrovat a více informací k závodu najdete na webu Českého běhu žen.

Na své si rozhodně přijdou i děti. V rámci závodu vyhrává každé dítě medaili a sladkou odměnu. A pokud s vámi vaše ratolesti nepoběží, budou pro ně připraveny různé pohybové workshopy, kreativní dílničky, horolezecká stěna, malování na obličej, soutěže, skákadla nebo nafukovací hrad. Pro registrované do závodu bude hlídání dětí v Dětském koutku Chachárek po dobu závodu ZDARMA.

Těšit se můžete také na vystoupení ZUŠ z celého Moravskoslezského kraje v rámci hudebního maratonu. Zahrají, zatančí a zazpívají na dvě desítky souborů.

Zahájení after party s tombolou v režii Jakuba Koháka a vyhlášení výsledků odstartuje v 15:00 na terase centra Forum Nová Karolina.

Ženy, dámy, slečny, paní, vyběhněte s námi a rozhýbejme ostravské ulice!

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Ostrava Akce v obci Ostrava

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Den dětí - Forum Nová...

Hotel Palác Elektra Ostrava-Moravská Ostrava (402 metrů)

Hotel Trio Ostrava (529 metrů)