Madagaskar – muzikál

Madagaskar – muzikál

Adresa:

Liberec, Jeronýmova 494/20

Termín: 24.11.2018

24listopad sobota 13:30

Žánr: divadlomuzikál


Po velkolepém úspěchu loňské premiérové tour, které vidělo přes 60.000 diváků, se muzikálové dobrodružství MADAGASKAR vrací! Na podzim 2018 se můžete těšit na oblíbené hrdiny ze stejnojmenného filmu na zimních stadionech 7 měst České republiky.

Vydejte se se lvem Alexem, zebrou Martym, hrošicí Glorií a žirafou Melmanem a na dobrodružství ve velkolepé muzikálové show. Můžete se těšit na skvělé výkony profesionálních muzikálových herců, speciální výpravu s největší LED stěnou v českých muzikálech a krásnými pohádkovými kostýmy. Přijďte se svými dětmi a zažijte Madagaskar naživo a v češtině!

A těšit se můžete také na známou píseň Já tak rád trsám trsám, kterou zazpívá král Jelimán v podání známého zpěváka Václava Noida Bárty. Dále vystoupí např. Michaela Nosková, Roman Tomeš, Petr Ryšavý, Tomáš Smička, Petr Kutheil a další.

Původní hudba a texty George Noriega a Joel Someillan. Scénář Kevin Del Aguila. Překlad a české texty Adam Novák. Režie a choreografie Petra Parvoničová. Scénografie a kostýmy Michaela Hořejší-Horáčková.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Divadla - Liberec Akce v obci Liberec

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Madagaskar – muzikál

Hotel BABYLON Liberec 1 (817 metrů)

Pytloun Penzion Zelený Háj Liberec 6 (868 metrů)