Za kvetoucí měsíčnicí

Termín: 19.5.2018
Vstupné:

startovné 20-30 Kč

19květen sobota 07:00

Žánr: sport


„devatenáctého května na devatenáctý ročník“ V sobotu 19.5.2018 se uskuteční 19 .ročník tradiční turistické a cykloturistické akce vedoucí nádhernou přírodou okolí Kamenického Šenova, Lužickými horami a částí Českého Středohoří.

Pěší trasy: Pohodová trojka (3km) Poznávací šestka (6km) Rodinná čtrnáctka (14km) Lokálková dvacetšestka (26km) Jedlovská padesátka (50km) Pěší trasy 3,6 a 14 km budou navíc spojeny s jízdou historickými autobusy. Na pěší trase 26 km se účastníci svezou historickou lokálkou z Kamenického Šenova do České Kamenice.

Cyklotrasy: Svorská čtyřicetčtyřka (44km) Slunečná šedesátka (60km) Mařenická osmdesátka (80km) V cíli každý účastník obdrží pamětní list a upomínku na akci. Pro všechny účastníky je u kontroly Křížový buk připraveno malé občerstvení, pro účastníky pěší 50 km trasy i v cíli. Přijďte se podívat na místa, která navštívila třeba Pyšná princezna a samozřejmě na měsíčnici vytrvalou, jejíž největší výskyt v ČR je v přírodní rezervaci Líska.

Hlavní pořadatel: Spolek Lunaria Kamenický Šenov Spolupořadatelé: ZOOS Preciosa-Lustry a.s. Kamenický Šenov a Město Kamenický Šenov

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Liberecký kraj Akce v obci Kamenický Šenov

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Za kvetoucí...

Penzion Kamzík Česká Kamenice (6.6 km)

Parkhotel Morris Nový Bor Nový Bor (7.4 km)