Běhejme a pomáhejme v Liberci Šanci zvířatům

Adresa:

Liberec, Lidové sady 425/1

Termín: 27.5.2017

27květen sobota 13:00

Žánr: ostatní akceběh


Poslední dobou hodně lidí běhá, což je moc dobře. Proto jsem si před pár lety řekl s kamarádem, že by bylo hezké si jít zaběhat, pozvat naše kamarády a každý, kdo by přišel, by dal 100 Kč a celou vybranou částku poslali na účet nějakého zvířecího nedotovaného spolku. Akce začala v Praze pred 4 lety, vloni se nás sešlo už 600 lidí a vybrali jsme přes 78 tisíc korun. Proto jsme si řekli, že by bylo super akci udělat i v jiných městech a pomoct psím spolkům tam.

Vloni jsme udělali poprvé akci v Liberci pro Šance zvířatům a vybralo se krásných 9400,-. Věřím, že letos tohle číslo překonáme:). Budu moc rád, když přijdete i letos, sdílíte tuto akci tady na FB a tím pozvete své kamarády a nějakou hezkou částku vybereme opět pro tuto organizaci. Budu kvůli akci zakládat spolek i transparentní účet, kde bude finanční přehled a zároveň možnost odpočtu daru z daně z příjmu. Podmínkou není běžet, bude připravená jak běžecká trasa - 4,5km, tak i pěší trasa pro maminky s dětmi, pejskaře a lenochy 1,5 km.

PROČ se zúčastnit této charitativní akce? Pomůžeme organizacím, před kterými smekáme a ukázažeme jim, že si jejich práce vážíme a dodame jim tím podporu, motivaci. Těší mě, že čím dál víc lidí začínají chápat, že pokud chtějí něco změnit, musí začít sami u sebe. A já věřím, že tohle jednou může spustit řetězec událostí, které povedou k lepšímu světu pro zvířata. Díky, Petr

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Běhejme a pomáhejme v...

Hotel Theresia Kolín (14 km)

Pension Falconi Kolín (14.5 km)