1. Adventní neděle v Jablonném v Podještědí

1. Adventní neděle v Jablonném v Podještědí Zajímavý kulturní program je připraven na první adventní neděli 27. listopadu 2016 v Jablonném v Podještědí. Společnost přátel historie města Jablonného v Podještědí společně s římskokatolickou farností a městem připravila nejen pro místní netradiční zážitek.

Od 15 hodin bude bazilika minor sv. Vavřince a sv. Zdislavy hostit Dětský sbor Noktuelky ZUŠ Jablonné v Podještědí, Komorní sbor fakulty pedagogické Liberec a Komorní sbor Kvintus Liberec při adventním koncertu. Zazní skladby starých mistrů, koledy, gospely i folkové písně, které nastudovaly a řídí Lucie Martínková a Jana Konvalinková.

Na hudební zážitek bude navazovat od 16 hodin požehnání a zapálení první adventní svíce na adventním věnci na náměstí. Věnec připravila, stejně jako v loňském roce, paní Šárka Šúchalová a Společnost přátel historie města. Zahájila se tak nová tradice ve městě. Požehnání a zapálení svíce bude doprovázet Dětský sbor Noktuelky ZUŠ Jablonné a Komorní sbor z Liberce.

Další adventní svíce se budou rozsvěcet každou neděli od 16 hodin. Přijďte strávil zajímavé adventní odpoledne. Na všechny místní i přespolní se těší Společnost přátel histrie města, Řkf. Jablonné, město Jablonné a paní Šárka Šúchalová.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podívejte se na možnosti ubytování v lokalitě akce 1. Adventní neděle v Jablonném v Podještědí

Ranč Malevil   Jablonné v Podještědí

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.