Den díkůvzdání v Čechách

V sobotu 26. listopadu od 20 hodin se v Kulturním domě (Sokolovna) v Loužnici u Železného Brodu uskuteční benefiční koncert podporující anglickou knihovnu Blue Owl, kterou provozuje Modrá sova z.s. Představí se dvě skupiny, Esthetics a Rambling Wolves, poté nasleduje open blues jam, nebo-li “hootenanny”.

Obě skupiny se skládají z talentovaných mladých hudebníků z Libereckého kraje a zvítězily v soutěži Stárplej. Půjde o ojedinělou možnost poslechnout si mladé nadějné kapely a zároveň podpořit aktivity neziskové anglické knihovny a vzdělávacího centra pro studenty angličtiny. Už celý rok Modrá sova z.s. poskytuje dětem z širšího okolí výuku angličtiny formou pravidelných sobotních zábavných akcí.

Během týdne Modrá sova z.s. provozuje bezplatnou anglickou knihovnu Blue Owl, pořádá skupinové lekce a kroužky i drop-in poradnu k domácím úkolům z angličtiny. Vstupenky v předprodeji: 150 Kč; 100 Kč pro studenty Vstupné na místě v den konání akce: 170 Kč; 120 Kč pro studenty Vstupenky lze zakoupit v předprodeji v knihovně Blue Owl v Loužnici, rezervovat prostřednictvím e-mailu na info@modrasova.org, nebo v informačním centru v Železném Brodě, Tanvaldu, Jablonci nad Nisou a Liberci.

Výtěžek z koncertu bude použit pro potřeby neziskové organizace Modrá sova na další rok její činnosti. Více informací o akci a Modré sově je možné získat na webových stránkách www.modrasova.org.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podívejte se na možnosti ubytování v lokalitě akce Den díkůvzdání v Čechách

Pension U potoka   Josefův Důl

Hotel Rehavital   Jablonec nad Nisou

Hudební kluby - Liberecký kraj Akce v obci Loužnice

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.