AninetFest - 20 Nejlepších Animací

AninetFest - 20 Nejlepších Animací

Adresa:

Liberec, Frýdlantská 285/16

Termín: 23.11.2016
Vstupné:

50,- Kč

23listopad středa 19:00

Žánr: festivalsoutěžfilm


Ve středu 23.listopadu se v libereckém kině Varšava uskuteční Mezinárodní festival krátkých animovaných filmů s názvem AninetFest. Diváci a fanoušci animovaného filmu tak budou mít možnost zhlédnout 20 nejlepších krátkých snímků z celého světa.

Letošní ročník festivalu je věnovaný pouze studentským filmům, kterých se celkem přihlásilo přes 1300 z 82 různých zemí. Výběr soutěžních filmů má poměrně tvrdá kritéria, takže finálních 20 snímků je opravdu jen výběr toho nejlepšího. Zkrátka tak, aby si na své přišel každý divák a obsah byl tématicky i žánrově různorodý a zajímavý.

Jednotlivé filmy jsou v průměru 4-5 min dlouhé a neobsahují dialogy. Kdo nefandí titulkům, tak může lépe vychutnat jednotlivé animační techniky a zpracování. Téměř všechny soutěžní filmy posbíraly několik ocenění na mezinárodních festivalech po celém světě.

Diváci, kteří dorazí na projekci mohou navíc hlasovat pro nejlepší film a přispět tak k rozhodnutí o vítězi „Ceny diváků za nejlepší film“. Nejlépe hodnocený snímek pak získá festivalovou trofej.

animovaný / krátkometrážní / různé žánry / 11 zemí / 90 min / vstupné 50,- Kč

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Liberec Akce v obci Liberec

Ubytování v okolí akce AninetFest - 20...

Hotel Praha Liberec (141 metrů)

Pension Bambino - Centrum Liberec - Liberec I-Staré Město (217 metrů)