AninetFest - 20 Nejlepších Animací

Liberec, Frýdlantská 285/16

23.11.2016

50,- Kč

Zúčastním se (FB)

Další vstupenky

AninetFest - 20 Nejlepších Animací

Ve středu 23.listopadu se v libereckém kině Varšava uskuteční Mezinárodní festival krátkých animovaných filmů s názvem AninetFest. Diváci a fanoušci animovaného filmu tak budou mít možnost zhlédnout 20 nejlepších krátkých snímků z celého světa.

Letošní ročník festivalu je věnovaný pouze studentským filmům, kterých se celkem přihlásilo přes 1300 z 82 různých zemí. Výběr soutěžních filmů má poměrně tvrdá kritéria, takže finálních 20 snímků je opravdu jen výběr toho nejlepšího. Zkrátka tak, aby si na své přišel každý divák a obsah byl tématicky i žánrově různorodý a zajímavý.

Jednotlivé filmy jsou v průměru 4-5 min dlouhé a neobsahují dialogy. Kdo nefandí titulkům, tak může lépe vychutnat jednotlivé animační techniky a zpracování. Téměř všechny soutěžní filmy posbíraly několik ocenění na mezinárodních festivalech po celém světě.

Diváci, kteří dorazí na projekci mohou navíc hlasovat pro nejlepší film a přispět tak k rozhodnutí o vítězi „Ceny diváků za nejlepší film“. Nejlépe hodnocený snímek pak získá festivalovou trofej.

animovaný / krátkometrážní / různé žánry / 11 zemí / 90 min / vstupné 50,- Kč

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podívejte se na možnosti ubytování v lokalitě akce AninetFest - 20 Nejlepších Animací

Hotel Eden   Liberec

Hotel Radnice   Liberec

Hudební kluby - Liberec Akce v obci Liberec

Video k akci

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.