Pouť s cimbálkou Dušana Kotlára

Nový Bor, třída T.G.Masaryka 283

13.8.2016

vstup volný

Další vstupenky na Rock/Pop

Pouť s cimbálkou Dušana Kotlára

Pouť s cimbálkou Dušana Kotlára

Druhý srpnový víkend se koná Mariánská pouť v Novém Boru. Pokud tedy nemáte víkend od 12. do 14.8.2016 nic v plánu, můžete využít této pozvánky a užít si skvělé tři dny plné zábavy pro celou rodinu. Připraveny jsou koncertní vystoupení, populární cimbálové muziky Dušana Kotlára z Liberce, úspěšně působící na hudební scéně po celé české republice i v zahraničí. Získala velmi dobré renomé s širokou žánrovou pestrostí lidových písní z Moravy, Slovenska, Čech, vybírá si hudební lahůdky z country a jazzu.

Akce je rozdělena do tří dnů. V pátek večer se můžete těšit na koncerty skupin Optimik 2 a Tetra Hop. Sobotní program startuje již v jedenáct hodin dopoledne a pokračuje až do pozdních večerních hodin. V průběhu soboty (od 10:00 do 17:00) pro vás budou připraveny i řemeslné trhy, soutěže pro děti či pouťové atrakce! Páteční i sobotní program je situován na místní koupaliště.

Máte-li rádi cimbálovou muziku, pak vás pozveme rovněž na sobotu a to na 16:00, kdy v Novém Boru vystoupí oblíbená cimbálovka Dušana Kotlára z Liberce.

Nedělní program se přesune do kostela Nanebevzetí Panny Marie, kde se uskuteční poutní mše svatá a od 17:00 i koncertní vystoupení – Z. Čermáková, J. Šťastný, M. Janiš.

w.cimbalka-liberec.cz

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podívejte se na možnosti ubytování v lokalitě akce Pouť s cimbálkou Dušana Kotlára

Parkhotel Morris Nový Bor   Nový Bor

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.