Rock´sy Doksy - hudební festival na zámku v Doksech

Rock´sy Doksy - hudební festival na zámku v Doksech

Adresa:

Doksy, Valdštejnská

Termín: 8.7.2016
Vstupné:

60Kč

8červenec pátek 16:00

Žánr: koncertyrock


Hudební festival Rock´sy Doksy, kde si na své přijdou milovníci rocku, blues a funky, swingu... Festival se koná v centru města na nádvoří zámku v Doksech, kde 8. července vyroste podium pro sedum kapel. KDY: pátek 8. 7. (čti července) 2016 od 16:00 hodin

KDE: nádvoří zámku v Doksech PRO KOHO: pro rodinu, pány i dámy, fanoušky dobré muzilky, zvědavce i závistivce :) ZA KOLIK: za 60 korun, děti za 30 korun a vojsko rovněž HRAJÍ: BONUS (orchestra) vynikající skupina hrající světové evergreeny, rock and roll, swing i současné popové hity. GERONIX rock bluesová banda, od které uslyšíte třeba i pisničky od Olympic a dalších.

MICHAL BRAXATORIS folk akustický mág z Ústí nad Labem http://bandzone.cz/michalbraxatoris HUBA, charakterizována jako postpubertální rocková kapela, hrající rockové tancovačky od Nirvány po AC blesk DC www.hubarock.cz RAIN rocková kapela z Nového Města pod Smrkem, hrající svou vlastní tvoru, kterou si můžete poslechnout na internetu zdarma, kam umístili své poslední CD Labyrint volně ke stažení. Vystupují po boku kapel jako Limetal, Luboš Odháněl, Komunál, Arakain a dalších...

CLOX! funková energie z Prahy, která svou muziku roztančí i sochy. Pokud máte rádi například Red Hot Chili Peppers a jejich bubno-basová kouzla, určitě si Clox! užijete! www.bandzone.cz/clox PETR NOVÁK revival band speciálním hostem na festivalu bude revival band známého PETRA NOVÁKA. Kromě jeho největších hitů uslyšíte i rockové podání jeho méně známých v podání chlapců, kteří se na festival zastaví během jejich celovíkdového učinkování.

OBČERSTVENÍ nebude v žádném případě chybět. Řezník Honza Kuchyňka, široko a velmi daleko vyhlášený se postará o mlsné jazyky a hladové žaludky. Točené chlazené pivo i nealkoholické nápoje na jednom místě.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

18listopad sobota 20:00

Rybičky 48 / Tour 115 let

, Soukenné náměstí 613 Koncert

18srpen sobota

Ubytování v okolí akce Rock´sy Doksy -...

Pension Borůvka Doksy (933 metrů)

Hotel Port Doksy (956 metrů)