Přejít na stránky Ticketpro.cz

Těla - Koncert dvacetiletí, host: Big’O‘Band

Adresa:

Liberec, Jeronýmova 494/20

Termín: 22.5.2015

22květen čtvrtek 01:00

Žánr: koncertypop


U příležitosti 20. výročí natočení prvního alba "Co to je?" proběhne dne 22. 5. 2015 velký koncert liberecké hudební skupiny "Těla", která působí na české hudební scéně již více než 20 let.

U příležitosti 20. výročí natočení prvního alba "Co to je?" proběhne dne 22. 5. 2015 velký koncert liberecké hudební skupiny "Těla", která působí na české hudební scéně již více než 20 let. Koncert se bude poprvé konat v liberecké Home Credit Areně a návštěvníci se mohou těšit na všechny své oblíbené hity nejen v podání samotných členů kapely, ale i v nečekaných aranžích vzácného hosta večera, známého libereckého orchestru "Big´O´Band" pod taktovkou pana Marka Ottla.

V den svátku Rity a Emila tedy neoslaví svátek pouze oni, ale především všichni milovníci dobré hudby. Nenechte si ujít zážitek, o kterém se bude v Liberci ještě dlouho mluvit!

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Liberec Akce v obci Liberec

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Těla - Koncert...

Wellness Hotel BabylonLiberec (771 metrů)

Ypsilon Golf Resort LiberecLiberec (7.1 km)

Spa Resort Libverda - Villa FriedlandLázně Libverda (17.9 km)