Finlandia Mácháč 2014

Finlandia Mácháč 2014

Adresa:

Doksy, Máchovo jezero

Termín: 22.8.2014 23.8.2014
Vstupné:

viz níže

22srp - 23srp celý den

Žánr: festivalelektrodrum and bass


Máchovo jezero, pláž, nejlepší taneční hudba se skvělou atmosférou - to je festival Mácháč! Největší domácí beach open air coby tradiční zakončení festivalové sezóny.

Pátek:
Showtek
Jordy Dazz

Sobota:
Michael Burian, Michal Poliak, Lucca, John Culter, Brian, DJ Enrico, Chris Sadler, Richard Reynolds…

Nejnavštěvovanější domácí festival elektronické hudby pod otevřeným nebem proběhne letos 22. a 23. srpna. Finlandia Mácháč 2014 coby tradiční zakončení festivalové sezóny bude i letos hostit u Máchova jezera na pláži Klůček aktuální hvězdy světové taneční scény. Po vyprodaném ročníku 2013, kdy přijali pozvání bratři Dimitri Vegas & Like Mike, vsadili pořadatelé na další sourozeneckou dvojici - Showtek. Duo z Eindhovenu přiveze hity jako Cannonball, Booyah, Slow Down nebo aktuální skladbu s všeříkajícím názvem We Like To Party. Další jména pátečního programu hlavní scény budou oznámena v nejbližších dnech na oficiálních stránkách festivalu.

Letošní ročník bude opět dramaturgicky rozdělen. V pátek vystoupí pouze zahraniční umělci, v sobotu pak domácí. Areálu bude dominovat rozšířená 3D stage umístěná na vodě. Pro příznivce breakbeatu a drum and bassu chystáme Smoking stage. Novým talentům bude opět otevřen DJ Contest a na to navazující Talent stage.

Věkové omezení pro vstup na festival: 18+
www.facebook.com/festival.machac
www.twitter.com/festivalmachac
http://vimeo.com/festivalmachac

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Liberecký kraj Akce v obci Doksy

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Finlandia Mácháč 2014

Vila TerezieDoksy (1 259 metrů)

Rezidence Fami *** De Luxe DesignDoksy (1 283 metrů)

Ubytování u Máchova jezera - Apartmány Ludmila GrulišováDoksy (1 616 metrů)

Naše tipy...

Akce na Jiný den?