Přejít na stránky Ticketpro.cz

Čínský národní cirkus - Shanghai Nights

Adresa:

Liberec, Jeronýmova 494/20

Termín: 18.3.2014

18březen čtvrtek 01:00

Žánr: ostatní akce


Nejlepší světová akrobatická show – ČÍNSKÝ NÁRODNÍ CIRKUS – se opět vrací do České republiky s novým programem SHANGHAI NIGHTS, kterou tato mezinárodně divácky oblíbená produkce oslaví 25. výročí svého vzniku

Nejlepší světová akrobatická show – ČÍNSKÝ NÁRODNÍ CIRKUS – se opět vrací do České republiky s novým programem SHANGHAI NIGHTS, kterou tato mezinárodně divácky oblíbená produkce oslaví 25. výročí svého vzniku. A oslavy to budou velkolepé – Čínský národní cirkus slibuje svou nejvýpravnější a nejpropracovanější show. Jako vždy se ale můžete těšit především na špičkové dechberoucí výkony těch nejlepších čínských akrobatů, kteří vám předvedou umění s tradicí starší než 2000 let.

SHANGHAI NIGHTS

Nový program diváky zavede do Šanghaje – označované také za Paříž Orientu. Šanghaj byla od poloviny 20. století rychle se rozvíjejícím tavicím kotlíkem, ve kterém se mísily nejrůznější kultury, národnosti a projevy globální módy. Po tisíciletí nedotčená čínská kultura se zde postupně prostřednictvím tohoto ambiciózního přístavního města otevírala novému uspořádání světa. Vznikl tak zcela nový zázrak, který se svou rozmanitostí stal pro celou Čínu také ukazatelem na dlouhé cestě do nové doby.

 Tato zvláštní epizoda čínských dějin se samozřejmě nezastavila ani před akrobacií. Tradice a inovace se spojovaly v mnoha čajovnách, velkých divadlech i v nechvalně známých varieté a na základě osvědčeného a tradičního umění tak vznikala nová forma projevu, které vedle nahlédnutí do cizí bohaté kultury byla i odrazem nové kulturní touhy člověka po volnosti.

 Mladý soubor výjimečných artistů z Říše středu prezentuje tuto přeměnu také v aktuální show prostřednictvím svých osvědčených a jedinečných akrobatických sestav. Show bude situována do jednoho ze šanghajských barů, kde se před diváky v jedinečné atmosféře celý příběh odehraje. Vydejte se tedy s nejlepšími akrobaty z Asie na cestu plnou dojmů z cizí kultury a nechejte se okouzlit putováním mezi nejrůznějšími dobami a světy.

Informace o obsazení

V tomto programu uvidí diváci nejlepší akrobaty z Číny, kteří předvedou bezkonkurenční a neopakovatelnou show, jejíž základ vychází z tradice starší 2 000 let. Poutavý příběh vyprávěný v češtině, úchvatná hudba, dech-beroucí výkony a strhující akrobatická čísla - to vše je typické pro všechna vystoupení Čínského národního cirkusu. „Vnitřní síla“ Chi Kung, díky které se akrobaté stávají imunními vůči čepelím dýk, hadí muži a ženy, stoje na rukou a salta, kouzlení a dále také „Chiao Ti“ reprezentující zápasení a simulaci zvířecích pohybů v bojových tancích.

 Jejich vystoupení v evropských metropolích vidělo již více než 8,5 milionů návštěvníků a soubor vždy sklízí bouřlivé neutuchající ovace po každém akrobatickém čísle. Je to způsobeno také unikátností projektu, umělci Čínského národního cirkusu nemají po světě žádnou konkurenci a nastavují opravdu vysokou laťku, ke které se zatím nikomu nepodařilo ani přiblížit, natož ji překonat. Z hlediska počtu vystoupení a prodaných vstupenek je Čínský národní cirkus historicky nejúspěšnější celovečerní akrobatickou show.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Liberec Akce v obci Liberec

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Čínský národní...

Wellness Hotel BabylonLiberec (718 metrů)

Ypsilon Golf Resort LiberecLiberec (7 km)

Spa Resort Libverda - Villa FriedlandLázně Libverda (17.8 km)

Naše tipy...

Akce na Jiný den?