Přednáška: Z hlubin oceánu na Azorské ostrovy: Tomáš Kůdela

Přednáška: Z hlubin oceánu na Azorské ostrovy: Tomáš Kůdela

Adresa:

Turnov, U Nádraží 1296, Turnov 2

Termín: 11.11.2021
Vstupné:

zdarma

11listopad čtvrtek 17:00

Žánr: filmpřednášky zdarma


Azorské ostrovy jsou považovány za pozůstatky bájné Atlantidy. A pokud je na tom špetka pravdy, pověsti o ní nelžou. Sopečné ostrovy s množstvím bujné vegetace, jeskyň, kráterů i horkých pramenů Vás uchvátí. Až tam zjistíte, kolik existuje odstínů zelené, a nebudete se moci vynadívat na kouzelná smaragdová jezera.

 

A co víc, na plachetnici budete mít všechny ostrovy jako na dlani. Při naší plavbě mezi Azory jsme jich z devíti navštívili sedm, podívali se na nejvyšší vrchol Portugalska a koupali se v lávových zátokách. Chcete s námi také zažít nezapomenutelná dobrodružství? Nastupte na palubu, vyplouváme!

 

Přednáška se uskuteční ve čtvrtek 11. listopadu 2021 od 17 hodin v Městské knihovně Antonína Marka – Pobočka Turnova 2, Turnov.

Vstupné je zdarma.

Tomáš Kůdela vystudoval elektrotechniku, ale vždy ho lákalo dobrodružství a neznámo. A tak si udělal kapitánské zkoušky, pořídil si loď a plní si svůj námořnický sen – posledních 17 let se věnuje expedičnímu jachtingu. Na plavby vyráží sám, nebo s posádkou, kterou zároveň zaučuje v řízení lodi. Informace o přednášejícím naleznete na  www.tomaskudela.cz.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Turnov Akce v obci Turnov

Podobné akce

5prosinec neděle 16:00

28listopad neděle 16:30

Rozsvícení vánočního stromu - Smržovka

, Střední Smržovka, rozhraní ulic Občanská a Vřesová Ostatní

Ubytování v okolí akce Přednáška: Z hlubin...

Studia a apartmány U KarlaTurnov (1 743 metrů)

Ubytování U ŠvýcarůTurnov (5.7 km)

Zámek SvijanySvijany (6.1 km)

Naše tipy...

Akce na Jiný den?