Eurion Smržovka 2021

Adresa:

Smržovka, Kostelní 892

Termín: 20.8.2021 v 19:00 hod. (pátek)
Vstupné:

Dobrovolné

20srpen pátek 19:00

Žánr: festivaly


Dunaj - legenda alternativy
Hudebníci Dunaje se znovu sešli v roce 2018, 20 let po smrti Jiřího Kolšovského a rodělili si jeho pěvecké party. Páteř vystoupení tvočí zejména skladby z nejsilnějšího období Dunaje (Dudlay) a postupnež jsou zařazovány zcela nové písné. Restart jedné z nejinvenčnějších a nejoriginálnějších kapel české hudební historie!

Vltava - Vltava styl
Vltava vznikla v roce 1986. O tři roky později vydala první desku nazvanou Mládí i tak velkou lásku bere s humorem, porom spoustu dalších desek a momentálně u příležitosti svého 35. výročí chystá album nazvané Spass muss immer sein.

Frankie & The Deadbeats - alt country
Frankie & The Deadbeats (v překladu budižkničemové, ztroskotanci nebo všiváci) hodlají dobýt srdce posluchačů Country Rádia, stejně jako přesvědčit posluchače všech ostatních rádií, že není country jako country a klobouky, košile a koňáky jsou prostě cool. První album už se chystá.

Muhu - duch Jizerských hor
Eurion zahájí zcela nová bigbítová formace Muhu z Albrechtic a Smržovky (ve složení kytara, basa, bicí, zpěv).

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Hudební kluby - Liberecký kraj Akce v obci Smržovka

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Eurion Smržovka 2021

Parkhotel SmrĹľovkaSmrĹľovka (0 metrů)

Apartmán U násSmrĹľovka (221 metrů)

Penzion SeverkaSmrĹľovka (406 metrů)