Mstitel

Mstitel

Adresa:

Stráž nad Nisou, Bergerovo nám. 174

Termín: 9.7.2021
Vstupné:

100

9červenec čtvrtek 01:00

Žánr: film


Nekorektní filmovou komedii s vysokou hladinou podvratnosti, alkoholu a s názvem Mstitel natočili Lucia Klein Svoboda a Petr Klein Svoboda. Ve snímku, který nemá naprosto žádné hranice žánru ani vkusu, hrají:

  • Daniel Fischer
  • Jaroslav Dušek
  • Hana Vagnerová
  • Milan Šteindler
  • Pavla Tomicová
  • Ivan Franěk
  • Lukáš Pavlásek
  • Petr Čtvrtníček

„Když nemůžeš, tak přilej“, říká motto filmu, v němž se zkrachovalý herec rozhodne propít až k expedici na Mars, najít sám sebe, lásku, něco k pití a tlačítko START. A když ne to, tak se alespoň všemu pomstít, především šéfovi divadla, který ho vyhodil, a manželce, která ho hned poté vyhodila rovněž.

Podle tvůrčího dua je to film pro svobodné duše. Přes veškerou šílenost, je Mstitel o snech, o naději a o tom že život je naprosto nevyzpytatelný. A i když máte pocit, že už hůř nemůže být, tak může.

„Scénář filmu je velmi svobodomyslný ale zároveň i křehký. Existuje velký rozdíl mezi hulvátstvím a bohémstvím. Je velkou ironií osudu, že film o herci, který ztratí práci, půjde do kin právě v době, kdy se to týká celé branže,“ říká producent a kameraman filmu Petr Klein Svoboda a pokračuje: „Není to film z jednoho večírku, chystali jsme ho poctivě a dlouho. Ale chtěli jsme ho mít co nejvíce nespoutaný, ničemu se nebránit a hlavně jsme ho chtěli mít tak zábavný, jak to jen jde.“

Promítání v rámci LETNÍHO KINA ve Stráži nad Nisou

 

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Liberecký kraj Akce v obci Stráž nad Nisou

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Mstitel

Hotel ValdštejnLiberec (1 875 metrů)

Penzion MiniLiberec (1 910 metrů)

Penzion StudáneckĂ˝ MedvÄ›dLiberec (2.2 km)