Domácí@štěstí.hned

Domácí@štěstí.hned

Adresa:

Proseč pod Ještědem, Proseč pod Ještědem 135

Termín: 2.10.2021 v 18:00 hod. (sobota)
Vstupné:

290 Kč | 330 Kč

2říjen sobota 18:00

Žánr: divadlo


Manželství Diany a Huga je v krizi. Ona - marketingová ředitelka, on – umělec na volné noze. O veškerý chod domácnosti se stará on - ona vydělává. Ale nefunguje to. Do jejich domácnosti doslova vtrhne hospodyně Vilemína Gruntorádová z agentury Domácí@štěstí.hned.

Poradí, jak vyčistit skvrny od vína a rzi, jak vypnouti vrásky, jak zvětšit poprsí i zahnat bolesti hlavy. Okamžitě vycítí, že v tomto manželství není něco v pořádku a rozhodne se − proti vůli obou manželů − udělat vítr i v jejich vztahu. Zjistíme, jak řešily krize v kuchyni a loži naše babičky, jak dosáhnout slasti v oblasti lásky a jak tuto slast vyžadovat. Dozvíme se, že "normální mužský chce, aby jeho žena stále stála za hřích", a také to, že "politici žádné manželské štěstí nemají", i že "schopná žena si nikdy nevezme muže méně schopného" a "dá−li Pánbůh zdraví − tak i hříchy budou". Takových a dalších, léty prověřených pravd z jeviště zazní desítky.

PŘEDPRODEJ: Tereza Müllerová 723 819 940 | Městská knihovna Český Dub

CENA V PŘEDPRODEJI: 290 Kč

CENA NA MÍSTĚ: 330 Kč

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Podobné akce

18leden úterý 20:00

Partička na vzduchu - Semily

, Vejvarovo nábřeží 199 Divadlo

23srpen pondělí

Ubytování v okolí akce Domácí@štěstí.hned

Golf Club JeštÄ›dSvÄ›tlá pod JeštÄ›dem (2.9 km)

Penzion HorkaSvÄ›tlá pod JeštÄ›dem (4.6 km)

Apartmány pod JeštÄ›dem - U Pily 344Liberec (4.9 km)