KamzíkFest 2021 - Ještěd

KamzíkFest 2021 - Ještěd

Adresa:

Liberec, Ještěd

Termín: 18.7.2021 v 11:00 hod. (neděle)
Vstupné:

na místě 299 Kč, rodinná 999 Kč

18červenec neděle 11:00

Žánr: festival hory děti rodina příroda pohádkový les soutěže a hry hudba koncert zábava show tvořivá dílna malování na obličej Ještěd

Umělci: MiraiPokáč


Během letních prázdnin bude probíhat první ročník zábavného, kulturního odpoledne pro celou rodinu s názvem KamzíkFest. Festival zasazený do prostředí českých hor si užijí děti, rodiče, babičky i dědové a každý, kromě okouzlující okolní přírody ocení zpestření po dlouhém kulturním půstu. Součástí akce bude pohádkový les plný kouzelných bytostí a zábavných úkolů. K večeru budou mít hudební nadšenci možnost navštívit vystoupení kapely MIRAI nebo písničkáře Pokáče, a to v rámci navazující akce s názvem Hudba na horách. Proto nazujte pohorky, vyrazte se vyřádit na hory a zažijte velký kopec zábavy.

V rámci programu se můžete těšit na hudební vystoupení interpretů dětské scény a spoustu legrace. Během dne vystoupí nejpopulárnější dětská kapela Čiperkové s nejoblíbenějším klipem Vosy i dalšími hity. Netradiční show s tancujícím psem se ujme Áňa, Pó a pes. A nebude chybět ani Lumpína – neposedná slečna skřítková s drakem Lumpíkem, která zpívá a baví malé neposedy. Nejen ti nejmenší se mohou těšit na pohádkový KamzíkLes. Les plný pohádkových bytostí a skvělých úkolů, při kterých se bude bavit celá rodina. Připravená bude tvořivá dílna a samozřejmostí je nejvíce oblíbené, tematické malování na obličej. 

Kapela, složená ze tří členů, vznikla v roce 2014 na základech členů skupiny Dolls in the factory (Šimon Bílý a Mirai Navrátil), kteří chtěli věci posunout novým směrem vůči českému publiku, k této dvojici se záhy přidal...

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Hudební kluby - Liberec Akce v obci Liberec

Podobné akce

Ubytování v okolí akce KamzíkFest 2021 -...

Chata BucharkaLiberec (1 600 metrů)

Penzion HorkaSvÄ›tlá pod JeštÄ›dem (1 747 metrů)

Apartmány pod JeštÄ›dem - U Pily 344Liberec (2.2 km)