Přejít na stránky Ticketpro.cz

Hardrock Universe Camp

Adresa:

Staré Splavy

Termín: 4.8.2013 8.8.2013
Vstupné:

vstupné se bude postupně zvyšovat.

4srp - 8srp celý den

Žánr: ostatní akcepřednáškysetkání


Ahoj rockeři, IV. ročník rockového kempu ROCK CAMP - zaměřený na spoustu muziky - setkání se stejnou krevní skupinou podělit se navzájem o zkušenosti a získat nové informace od profesionálních lektorů.

Ahoj rockeři, IV. ročník rockového kempu ROCK CAMP - zaměřený na spoustu muziky - setkání se stejnou krevní skupinou podělit se navzájem o zkušenosti a získat nové informace od profesionálních lektorů.

Setkáš se zde s profesionálními muzikanty, kteří prošli řadou kapel, hráli na koncertech, ale i jako studioví hráči. V dnešní době se kromě svých vlastních projektů věnují v hudebních školách a konzervatořích právě takovým rockerům jako jsi ty.

Během lekcí se můžeš seznámit s tím jak hrát sóla,doprovody a zpívat tak, jako hrályy takové legendy, jako byly skupina DEEP PURPLE, LED ZEPPELIN, BLACK SABBATH, KISS, ARAKAIN, SEVEN a další.

Na vybraných skladbách si vyzkoušíš různé techniky a pokud si přineseš v mp3 vybrané skladby budeš mít dostatek prostoru vše si se svým lektorem vyzkoušet a naučit se hrát svou oblíbenou píseň či skladbu.
S ostatními kamarády si poskládáte kapelu a na závěr kempu si zahraješ na koncertě. Zvuk zajistí profesionální zvukař a světelné efekty vytvoří atmosféru s kutečného rockového koncertu.Pozveš rodiče na velké hudební finále - tvůj rockový koncert - aby tě viděli v akci a na památku dostaneš natočené DVD.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Hardrock Universe Camp

Ubytování u Máchova jezera - Apartmány Ludmila GrulišováDoksy (271 metrů)

Rezidence Fami *** De Luxe DesignDoksy (326 metrů)

Vila TerezieDoksy (348 metrů)

Naše tipy...

Akce na Jiný den?