Přejít na stránky Ticketpro.cz

Night of Warriors II

Adresa:

Liberec, Jeronýmova 494/20

Termín: 17.11.2012

17listopad čtvrtek 01:00

Žánr: sport


Po prvním úspěšném galavečeru se válečníci pořádajících klubů BFC Liberec a Iron Fighters opět představí v liberecké Tipsport areně.

Po prvním úspěšném galavečeru Night of Warriors se válečníci pořádajících klubů BFC Liberec a Iron Fighters opět představí v liberecké Tipsport areně. Pořadatelé tentokrát budou servírovat jako hlavní chod čtyřčlennou pyramidu do 94 kg o pás Night of Warriors ve složení Lukáš Bley (Nitra Scorpions Gym - Slovensko), Mateusz Duczmal (Polsko) a domácích hvězd - několikanásobný mistr ČR a reprezentant Radim Kušnirak (BFC Liberec) a za Iron Fighters Petr Kareš, dvojnásobný mistr světa.

Dále se představí v superfightu MMA (smíšená bojová umění) Tomáš Penz, který se připravuje v American Top Teamu, proti Kamilu Cibinskému z polské Octagon Fighting Academy ve váze 84 kg. V druhém superfightu MMA se představí nestárnoucí Ivan Ivanka z Judo klubu Jablonec, připravující se v BFC Liberec.

V superfightu K1 se dále představí tančící rus Georgij Fibich, který své zápasy obvykle zakončuje KO, proti tvrdému boxerovi Lukáši Skircovi z Ústí nad Labem. Dále se mohou diváci těšit na letošní mistry světa z BFC Liberec Adama Kocourka, Jiřího Vaňatu a na mlátičky z Iron fighters Pavla Ševčíka a Jana Fendricha.

V K1 se bojuje ve stoje a dovoleny jsou všechny pěstní techniky včetně spinning backfistu (z otočky rukou na hlavu) a všechny kopy na tělo a nohy soupeře včetně kolen. Je to nejtvrdší forma kickboxu.

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Přidat nový termín
Kulturní centra - Liberec Akce v obci Liberec

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Night of Warriors II

Wellness Hotel BabylonLiberec (718 metrů)

Ypsilon Golf Resort LiberecLiberec (7 km)

Spa Resort Libverda - Villa FriedlandLázně Libverda (17.8 km)

Naše tipy...

Akce na Jiný den?