Přejít na stránky Ticketpro.cz

Světový pohár v gymnastickém aerobiku 2012

Adresa:

Liberec, Jeronýmova 494/20

Termín: 12.10.2012 14.10.2012

12říj - 14říj celý den

Žánr: ostatní akcesoutěž


O druhém říjnovém víkendu proběhne v areálu Sport Parku Liberec závod Světového poháru 2012 v gymnastickém, step a dance aerobiku ve věkových kategoriích seniorů a zároveň mezinárodní závod seniorů, juniorů a žáků.

O druhém říjnovém víkendu proběhne v areálu Sport Parku Liberec závod Světového poháru 2012 v gymnastickém, step a dance aerobiku ve věkových kategoriích seniorů a zároveň mezinárodní závod seniorů, juniorů a žáků.

Divákům se představí cca 350 závodníků z přibližně 15 zemí. Soutěžní program je naplánován na 3 dny. V pátek 12. 10. proběhnou kvalifikační kola mezinárodního závodu. O den později, v sobotu 13. 10. jsou na programu kvalifikační kola Světového poháru a finále mezinárodního závodu. Sportovní víkend vyvrcholí v neděli 14. 10., kdy se za přítomnosti kamer ČT předvedou nejlepší závodníci ve finálových kolech SP v gymnastickém, step a dance aerobiku.

Fanoušci aerobiku se mohou těšit na reprezentanty ze zemí několikanásobných mistrů světa - Francie a Rumunska, či na zástupce českých sportovních klubů. Přijďte povzbudit Andreu Cvachovou a Kristýnu Bernátovou z domácího oddílu Sport Aerobic Liberec či Moniku Geržovou z ASC Zlín.

Sport Aerobic Liberec

Oddíl gymnastického aerobiku Sport Aerobic Liberec spolu s Českou gymnastickou federací již úspěšně zvládl organizaci dvou velkých mezinárodních událostí: Corny Czech Aerobic Open 2008 a Mistrovsví Evropy 2009. Liberecký oddíl dále pořádal Mistrovství ČR v letech 2010 a 2011. Všechny tyto závody proběhly taktéž v areálu Sport Parku Liberec. Závod Světového poháru proběhne v Liberci poprvé a pořadatelé doufají, že se stane tradicí.

Web pořadatele: www.sportaerobicliberec.cz
Web akce: www.sportovniaerobik.cz

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Liberec Akce v obci Liberec

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Světový pohár v...

Wellness Hotel BabylonLiberec (718 metrů)

Ypsilon Golf Resort LiberecLiberec (7 km)

Spa Resort Libverda - Villa FriedlandLázně Libverda (17.8 km)

Naše tipy...

Akce na Jiný den?