Vladimír Hron: Abeceda hvězd po 20 letech

Vladimír Hron: Abeceda hvězd po 20 letech

Adresa:

Český Dub, Řídícího učitele Havla 20

Termín: 30.9.2021 v 19:00 hod. (čtvrtek)
Vstupné:

290 Kč | 320 Kč

30září čtvrtek 19:00

Žánr: popfestival


Abeceda hvězd Vladimíra Hrona – Hvězda Vladimíra Hrona se rozsvítila před dvaceti lety, kdy mu dal televizní režisér František Polák dvaadvacetiminutové okénko v pořadu Šance, aby předvedl divákům populárního pořadu svojí unikátní imitátorskou show hudebních hvězd v abecedním pořadí. Pořad se brzy dočkal několika verzí, zápisu v knize rekordů a v anglické mutaci reprezentoval ČT na festivalu televizní tvorby ve švýcarském Montreux.

Paralelně s televizním vysíláním odstartovala také jevištní verze abecedy, která je, na rozdíl od verze televizní, čirou one man show. Vedle dokonalých hudebních imitací nepostrádá ani vtipně vystavěné mluvené „spojováky“ a vše (tedy i náznakové rychlopřevleky) se odehrává před zraky diváků.

Abeceda hvězd Vladimíra Hrona se stala jeho nejžádanější show. V druhé polovině roku 2020 slaví dvoutisící dvacátou reprízu.

PRODEJ VSTUPENEK BUDE ZÁHÁJEN V PROSINCI 2020

REZERVACE NA TELEFONNÍM ČÍSLE +420 723 819 940

290 Kč v předprodeji | 320 Kč na místě

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Hudební kluby - Liberecký kraj Akce v obci Český Dub

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Vladimír Hron: Abeceda...

Zámek SvijanySvijany (10.6 km)

Wellness Hotel BabylonLiberec (11.6 km)

Studia a apartmány U KarlaTurnov (13.9 km)

Naše tipy...

Akce na Jiný den?