Imunita z pohledu psychosomatiky

Imunita z pohledu psychosomatiky

Adresa:

Liberec, Univerzitní náměstí 1410/1

Termín: 19.11.2020

19listopad čtvrtek 19:00

Žánr: ostatní akcepsychologiepřednášky


Tělo a duše a vztah mezi nimi. Existují zákonitosti, o kterých v běžném životě neuvažujeme. A přece nám zásadním způsobem ovlivňují život. Jsou dostupné každému z nás bez ohledu na naše vzdělání. K jejich přijetí vede ochota chápat svět i sebe samé v širších souvislostech. A právě tuto možnost nám nabízí psychosomatika. Psychosomatika jako způsob myšlení, jak zacházet se svým zdravím a jak porozumět svým nemocem.

Do světa psychosomatiky nás uvede lékařka Helena Máslová. MUDr. Helena Máslová poutavě vyprávět o tom: – co je a co není psychosomatika – jak nás ovlivňují vztahy a prostředí ve kterém žijeme – co je důležité pro udržení našeho zdraví – kdo je psychosomatický pacient – jak se pracuje s klienty v psychosomatické ordinaci Po přednášce je připravena diskuse. MUDr. Helena Máslová je lékařka, která se věnuje zejména psychogynekologii, ženskému zdraví a reprodukci z pohledu psychosomatických souvislostí. Je členkou České lékařské komory. Vystudovala 1. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. Pracovala na gynekologicko-porodnickém oddělení, na lůžkovém interním oddělení i v léčebně dlouhodobě nemocných. Zkušenosti ze všech těchto pracovišť ji přivedly k psychosomatické a primární medicíně a posléze k založení Centra psychosomatické péče.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Liberec Akce v obci Liberec

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Imunita z pohledu...

Wellness Hotel BabylonLiberec (2.3 km)

Ypsilon Golf Resort LiberecLiberec (4.8 km)

Spa Resort Libverda - Villa FriedlandLázně Libverda (14.9 km)