Jóga kemp v Českém ráji 2020

Jóga kemp v Českém ráji 2020

Adresa:

Rovensko pod Troskami, Troskovice 64

Termín: 18.7.2020 19.7.2020
Vstupné:

různé

18čvc - 19čvc celý den

Žánr: sportjoga


ČTVRTÝ JÓGA KEMP V ČESKÉM RÁJI SE USKUTEČNÍ O VÍKENDU 18. – 19. ČERVENCE
Jóga kemp v Českém ráji se už neodmyslitelně vryl do diářů milovníků všech druhů jógy, relaxace, ale i těch, kdo chtějí zkusit něco nového... Jóga kemp v Českém ráji se letos uskuteční již po čtvrté, opět na stejném místě – v energií nabité zahradě Penzionu Recall s nádherným výhledem na hrad Trosky – a to o třetím červencovém víkendu. Účastníky čekají i velké jógové hvězdy.

Víkend bude patřit všem, kdo si chtějí užít jak cvičení jógy a různých stylů s různými lektory, tak i tomu, kdo se chce dozvědět zajímavosti ze světa zdravé stravy, relaxace a zlepšení života v rámci nabízených přednášek. Všem účastníkům také budou k dispozici stánky s aromaterapií, masážemi či vedenou relaxací.

Ze známých jógových osobností se můžete těšit na lektorku jógy a herečku Petru Špidlerovou, se kterou si budete moci užít jemnou vinyasu či Jin & Jang jógu, která propojuje uvolněné pozice s dynamickými a přináší tak tělu i mysli harmonii. Jeden z nejznámějších jógových lektorů, jehož publicita stále stoupá a bude součástí Jóga kempu v roce 2020, je Tomáš Strnad. S ním se zaměříme na elasticitu těla, přineseme flexibilitu, mobilitu a sílu ke kloubům. Tito lektoři, kteří často lektorují i v zahraničí, budou pro účastníky obrovským přínosem i zkušeností.

Jste-li milovníci jógy, relaxace a nových poznatků, nebo prostě jen uvažujete o tom, že si jógu zkusíte poprvé, jste vítáni. Ano, Jóga kemp v Českém ráji je určen pokročilým i úplným začátečníkům. Přijďte si užít pohodový víkend, odpočinout si, poznat nové lidi a inspirovat se. Všechny důležité informace a vstupenky, kterých je POUZE LIMITOVANÝ POČET naleznete na www.jogakempvceskemraji.cz

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Liberecký kraj Akce v obci Rovensko pod Troskami

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Jóga kemp v Českém...

Ubytování U ŠvýcarůTurnov (6.5 km)

Riegrova chata KozákovZáhoří (10.2 km)

Studia a apartmány U KarlaTurnov (10.5 km)

Naše tipy...

Akce na Jiný den?