Operace Archa

Operace Archa

Adresa:

Liberec, Zhořelecká 344/5

Termín: 22.5.2020

Žánr: divadlolive stream online


Závěrečný díl prvního online seriálu OPERACE ARCHA, který činoherní soubor Divadlo F. X. Šaldy sedm týdnů vysílal na živo z Malého divadla divákům do všech domovů, se tento pátek 22. 5. v 18:50 bude opět vysílat online, ale někteří diváci ho budou moci vidět i z hlediště Malého divadla.

V úterý 19. května od 12:00 se spustil prodej vstupenek na přímý přenos z Malého divadla. Lístků je však díky nařízení Vlády ČR jen omezený počet, pouhých 40 kusů. Kromě možnosti vidět samotný proces natáčení naživo dostanou diváci exkluzivní dárky. Odnesou si tak něco na památku na tento nevšední projekt v mimořádné době. Připraveny pro ně budou seriálová trička a také památeční placky. Navíc budou smět v průběhu osmého dílu zasáhnout do děje hlasováním. Po závěrečné děkovačce bude na programu ještě beseda diváků s herci a tvůrci seriálu.

Přímý přenos začíná na online kanálech DFXŠ v 18:50, program na Malém divadle ale pro diváky v hledišti začíná již v 18:45, aby mohli nasát celý proces online přenosu.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Divadla - Liberec Akce v obci Liberec

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Operace Archa

Wellness Hotel BabylonLiberec (2.3 km)

Ypsilon Golf Resort LiberecLiberec (4.1 km)

Spa Resort Libverda - Villa FriedlandLázně Libverda (15.2 km)