Rodinné odpoledne: Hvězdný posel

Rodinné odpoledne: Hvězdný posel

Adresa:

Liberec, Moskevská 18

Termín: 27.6.2020
Vstupné:

80 Kč

27červen sobota 15:00

Žánr: divadloloutky rodina děti


“Po staletí lidé věřili, že Země je pevným středem vesmíru. Věřili, že Slunce, Měsíc a ostatní planety obíhají kolem Země. Nikdo o tom nepochyboval, nikdo nezkoumal, jestli tomu tak skutečně je.” Inscenace o životě slavného vědce, matematika, astronoma, filosofa a fyzika Galilea Galileiho je inspirována stejnojmennou knihou uznávaného autora a ilustrátora originálních dětských knih, Petra Síse.

Ten příběh se odehrál strašně dávno. Tak dávno, že tou dobou ještě obíhalo Slunce kolem Země a ne naopak. Nebo si to alespoň většina lidí myslela. A v té pradávné době - před téměř pěti sty lety - se jednoho dne narodil v italském městě Pise chlapec. V jeho očích svítily jasné hvězdy. Dostal jméno Galileo. Nejraději ze všeho pozoroval nebe. Byl velmi zvědavý a zvídavý. Každé tajemství pro něj bylo výzvou. Co když je to všechno úplně jinak?

Hrají: Bára Purmová, Markéta Sýkorová, Marek Sýkora, Antonín Týmal, Petr Jelínek

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Divadla - Liberec Akce v obci Liberec

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Rodinné odpoledne:...

Wellness Hotel BabylonLiberec (955 metrů)

Ypsilon Golf Resort LiberecLiberec (5.4 km)

Spa Resort Libverda - Villa FriedlandLázně Libverda (16.2 km)