Karel Doležal - Zombie, chiméry a R'N'R v Jotunheimu

Karel Doležal - Zombie, chiméry a R'N'R v Jotunheimu

Adresa:

Liberec, Železná 248/10

Termín: 25.3.2020
Vstupné:

Dobrovolné

25březen středa 18:00

Žánr: ostatní akce


Fantasy klub Liberec, Svět Jotunheim a samozřejmě Karel Doležal pořádají: Autorský večer Karla Doležala - besedu, čtení, lokální křest knihy.Jaká je? Humoristická městská fantasy, v níž se člen rockové kapely při hledání dobrého textaře zaplétá do řady podivných událostí... Möbiova kočka má jen jednu hranu, ale stejnojmenná kapela má tři členy. Ani jeden z nich není člověk, což v téhle podivné realitě, kde pražské věže řvou a plzeňskými ulicemi bloumá bůh špíny, není překvapením. Příběh však sleduje trochu jiné trio. Axel, obojživelný baskytarista výše zmíněné kapely, do pátrání po záhadném textaři zapojí kamarádky: chiméru Bětu, schopnou měnit vlastní DNA, jak se jí právě chce, a nemrtvou sylvánku Mížu... 

Pekelnej rachot nad Prahou! Möbiova kočka je kočka mající jednu stranu a hranu. Naštěstí je to jen název kapely. Möbius Cat chybí jedno - textař. Bude těžké najít ho ve světě plném senilních nemrtvých, měňavců, přes noc vyrůstajících řvoucích věží a tvorů s hrozným hudebním vkusem? Zesilovače na plný pecky a hrábněte do strun! A možná přijde i nejšpinavější bůh planety….

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Liberec Akce v obci Liberec

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Karel Doležal - Zombie,...

Wellness Hotel BabylonLiberec (1 171 metrů)

Ypsilon Golf Resort LiberecLiberec (5.2 km)

Spa Resort Libverda - Villa FriedlandLázně Libverda (16 km)