Janek Ledecký – Akustické turné 2020 Česká Lípa

Janek Ledecký – Akustické turné 2020 Česká Lípa

Adresa:

Česká Lípa, Boženy Němcové 2942

Termín: 22.4.2020 v 19:00 hod. (středa)

22duben středa 19:00

Žánr: koncertypop akustický

Umělci: Janek Ledecký


Janek Ledecký na jaře 2020 absolvuje turné, kde přehraje své písně v akustických aranžích.

Stane se tak teprve podruhé od roku 1994, kdy vyšel záznam z jeho unplugged koncertu v podobě úspěšného živého alba Jenom tak, jež dostalo zlatou desku a zlatou videokazetu od Warner Home video za nejprodávanější hudební video roku. „Eric Clapton založil svým geniálním MTV Unplugged novou disciplínu. Uvědomil jsem si, že na Spotify si nejčastěji vyhledávám akustické koncerty. Sítem akustického hraní projdou totiž vždycky jenom ty nejsilnější písničky. A těm se dostanete až na dřeň. Keith Richards tvrdí, že rozdíl mezi hraním na akustickou a elektrickou kytaru je jako mezi jízdou na kole a na motorce. Dodávám – je potřeba to střídat. A já už to nevystřídal zatraceně dlouho,” vysvětluje Janek.

Přijďte se podívat, které z jeho největších hitů oním sítem prošly. Dojde samozřejmě i na Žentour a pár coververzí hudebníkových největších vzorů, jako jsou Rolling Stones, Beatles a Bob Dylan.

Janek Ledecký je český zpěvák, kytarista a skladatel, který po studiu na gymnáziu Sladkovského, ještě za socialismu, vystudoval Právnickou fakultu UK. Od roku 1982 hrál ve skupině Žentour. Od roku 1992 působí sólově. Hrál také...
Hudební kluby - Česká Lípa Akce v obci Česká Lípa

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Janek Ledecký –...

Hotel Morris Česká LípaČeská Lípa (233 metrů)

Rezidence Morris - PihelČeská Lípa (3.7 km)

Parkhotel Morris Nový BorNový Bor (8.7 km)