Babylonské léto v Liberci

Babylonské léto v Liberci

Adresa:

Liberec, Nitranská 1/1

Termín: 1.7.2019 31.8.2019

1čvc - 31srp celý den

Žánr: ostatní akceděti rodina sport soutěže a hry


Letos bude léto v Babylonu opět nabité zábavou pro všechny!

Každé úterý bude připraven odpolední animační program v Aquaparku, a to střídavě taneční – Aqua Dance vodní hry a soutěže – Aqua Games.

V Lunaparku si každý čtvrtek užijete zábavné diskohrátky s našimi Babyloňany – Lunaparty. V Aquaparku i Lunaparku pak na ty šikovné čekají drobné odměny za účast.

A ve středu si můžete v Aquaparku vyzkoušet, jaké je to potápět se pod vodní hladinu s přístrojovým vybavením.

Prázdninové víkendy pak budou ve znamení cestování. Nemusíte však opustit brány našeho zábavního centra: u nás zažijete karneval v Riu, vyzkoušíte country dance, roztančí Vás divoké španělské rytmy, necháte se unést uvolněnou atmosférou Havaje. Tematické masky či doplňky jsou vřele vítány! Letní víkendy vám dále zpestříme Balonkovou show, kreativci se mohou realizovat v našich tvořivých dílničkách, zahrajete si na vojáky při maskáčové Army Show, Martin Šimůnek předvede parádní Bike Trial Show a letní prázdniny zakončíme workshopem s výrobou oblíbených slizů – Slizománií.

Nezapomeňte, že v létě u nás nepřijdete při vodních hrátkách ani o sluneční paprsky.

Od 1. 7. do 31. 8. od 11 do 21 hodin je otevřena Sluneční terasa, která je přístupna za příznivého počasí všem návštěvníkům Aquaparku. Kromě výhledu na Ještěd a panorama Liberce Terasa nabídne dětské atrakce, jako pingpongový stůl, trampolínu, skákací hrad, šlapadla, koloběžky, dětské nafukovací bazénky pro nejmenší, houpačky, pro všechny pak lehátka na opalování, slunečníky, posezení pod stříškou a bar s občerstvením.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Liberec Akce v obci Liberec

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Babylonské léto v...

Wellness Hotel BabylonLiberec (0 metrů)

Penzion JasmínLiberec (309 metrů)

Pytloun Grand Hotel ImperialLiberec (479 metrů)