ZasTenRock v Zásadě

ZasTenRock v Zásadě

Adresa:

Zásada, Zásada 344

Termín: 21.8.2021
Vstupné:

330,- Kč

21srpen čtvrtek 01:00

Žánr: festivalyhudba rock


Hudební festivaly neodmyslitelně patří k létu. A k hudebním festivalům na jablonecku už neodmyslitelně patří ZasTenRock v Zásadě u Jablonce. Jak by ne, když letos má již svůj 10. ročník v řadě. Je tak jednou z mála akcí v regionu, která stále žije. Názvem by si říkal o rockovou náplň kapel, ale uslyšíte zde i popovější rytmy a nebo metal. ZasTenRock není hudebně vyhraněný, ale sází především na kvalitní hudbu, regionální kapely a kvalitní zázemí pro návštěvníky. Tedy čeká vás zde i široká nabídka jídla včetně bezmasých, alko i nealko piva a koktejlů, dostatek místa před pódiem, velkoplošná obrazovka, ale i velké zázemí pro ty, kdo si chtějí posednout nebo se schovat před sluníčkem.

Nejedná se o klasický komerční festival, ale o akci s osobitou atmosférou a usměvavou obsluhou. Jak by ne, všichni kdo s organizací ZasTenRocku pomáhají tak činí bez nároku na odměnu, aby podpořili sportovní klub, který akci pořádá ve svém areálu. Letos se na dvou pódiích v Zásadě představí kapely Těla, De Bill Heads, Dangar Six, gaelic-rock Claymore, Wotazník, RockTom a nejlepší Roxette revival The Rockset, Wanastowi Vjecy revival, AC/DS revival AC/DC a Olympic revival official. Pokud se chcete letos podívat na zajímavou akci, ZasTenRock vás jistě nezklame. Jako bonus k 10-ti hodinám muziky je i parkování přímo u areálu zdarma. Předprodej vstupenek v síti Tickestream.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Liberecký kraj Akce v obci Zásada

Podobné akce

Ubytování v okolí akce ZasTenRock v Zásadě

Riegrova chata KozákovZáhoří (11 km)

Studia a apartmány U KarlaTurnov (13.6 km)

Sport hotel Bellevue K-180***Harrachov (13.7 km)

Naše tipy...

Akce na Jiný den?