Mattoni Life Bar s koncerty zdarma na KVIFF 2024

Mattoni Life Bar s koncerty zdarma na KVIFF 2024

Adresa:

Karlovy Vary, pramen

Termín: 28.6.2024 6.7.2024
Vstupné:

zdarma

Žánr: koncertyfilmový festival česká hudba módní přehlídka

Umělci: PSHDavid KollerRichard KrajčoDan BártaIllustratosphereXindl X


Mattoni v rámci Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary opět připravila na prostranství u karlovarského Vřídla bohatý program. Na pódiu v oblíbeném Mattoni Life Baru se budou každý večer střídat koncerty známých kapel a zpěváků jako jsou PSH a hosté, David Koller, Richard Krajčo, Dan Bárta & Illustratosphere, Xindl X, a mnoho dalších.

Vstup na všechny koncerty je zdarma. V průběhu dne se o hudební zábavu postará Mattoni Live jukebox, kde si návštěvníci budou moci zvolit písně podle svého gusta.

V sobotu 29. června proběhne v Mattoni Life Baru unikátní módní přehlídka. Svou tvorbu v ní ukážou tři mladé talentované designérky a vítězky soutěže Mattoni Young Fashion Stars, jež se konala v rámci jednoho z hlavních večerů letošního Mercedes-Benz Prague Fashion Week. Anežka Kabelková, Zuzana L'os Božiková a Klára Drevenáková představí své vybrané modely za doprovodu komorní sekce České filharmonie a oblíbené moderátorky Zorky Hejdové.

Během dne poslouží prostory Mattoni Life Baru jako skvělá relaxační zóna. V průběhu festivalu si zde můžete vychutnat trendy nealkoholické koktejly s minerální vodou Mattoni od nejvyhlášenějších barmanů. Koktejlovému menu bude kralovat letošní nejlepší nealko drink světa s názvem Nature. S ním letos zvítězil český barman Martin Vogeltanz na Mistrovství světa v míchání nealkoholických koktejlů Mattoni Grand Drink.

Ve spolupráci s Dopravním podnikem Karlovy Vary zajistila Mattoni i oblíbený bezplatný Mattoni bus do Kyselky. Ta skýtá návštěvu Mattoni Muzea, krásnou procházku kolem historických budov bývalých lázní a místních minerálních pramenů či po turistické stezce „Po stopách skřítků“. Po předložení jízdenky z Mattoni busu, mají cestující vstupné do Mattoni Muzea zdarma.

David Koller patří k významným muzikantům střední generace českého bigbítu. Autor mnoha dnes již klasických hitů se nejvíce proslavil jako lídr rockové skupiny Lucie, kde působil v letech 1987 až 2005. Účinkoval i v dalších...
Illustratosphere je jazzovým projektem, na kterém se podílí zpěvák Dan Bárta s muzikanty Filipem Jelínekem, Jaroslavem Friedlem, Stanislavem Máchou, Robertem Balzarem a Jiřím Slavíčkem.
Xindl X je pražský rapper s kytarou, který se pokouší nalézt nový přístup k českému písničkářství. Tvoří auto – protest – songy, ve kterých kombinuje hip-hopové frázování s folkem, jazzem a blues. Těžištěm písní...

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Karlovy Vary Akce v obci Karlovy Vary

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Mattoni Life Bar...

Wellness centrum hotelu Jean de CarroKarlovy Vary (111 metrů)

Wellness hotel Jean de CarroKarlovy Vary (111 metrů)

Wellness & Spa Hotel AmbienteKarlovy Vary (127 metrů)