Traktor Sedmá strana kostky

Traktor Sedmá strana kostky

Adresa:

Loket nad Ohří, Přírodní amfiteátr Loket nad Ohří

Termín: 11.6.2022 v 18:00 hod. (sobota)
Vstupné:

590

11červen sobota 18:00

Žánr: koncertyHard Rock Heavy Metal

Umělci: Traktor


Po dvou letech skončilo turné Monster Meeting, které kapelu i fanoušky provedlo událostmi posledních dvou let. To byl také poslední tah na Šachoffnici, kterým se uzavřela úspěšná etapa dosavadní úspěšné koncertní cesty Traktoru.

Ale šach-matem nic nekončí, naopak! Traktor svoji hru hraje dál a zve fanoušky na největší turné v jeho historii! Ke zveřejněnému výročí 20 let na ostravském zimním stadionu přidává další halové a open air koncerty! Kostky jsou vrženy a ve čtvrtek 7.10. v 7:00 začne předprodej na 17 zastávek, na které kapela přiveze nejen songy z nového alba a osvědčené hity, ale i poctivou a zároveň velkolepou rockovou show!

Počátek kapely Traktor můžeme datovat na jaro 2001, kdy se dali dohromady bývalí členové kapel Tarantula a Wizard, tzn. Standa Balko, Martin Kapek a Karel Ferda. Tohle trio zhruba po roce doplnili Pavel Balko ( dříve taky Tarantula ) a...

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Hudební kluby - Karlovarský kraj Akce v obci Loket nad Ohří

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Traktor Sedmá strana...

Wellness hotel Green ParadiseKarlovy Vary (8.6 km)

Revelton SuitesKarlovy Vary (9.4 km)

SPA Hotel ČajkovskijKarlovy Vary (9.6 km)

Akce na Jiný den?