Běh pro světlušku

Běh pro světlušku

Termín: 9.9.2021
Vstupné:

150,-

9září čtvrtek 18:00

Žánr: sport


Historicky prvního běhu pro Světlušku v Karlovarském kraji se 9.září zapojí nejen tým moderátorů ČRo Karlovy Vary ale také hráči volejbalového týmu VK ČEZ Karlovarsko. Kromě možnosti se proběhnout se skutečnými sportovními hvězdami, můžete získat podpisové karty svých oblíbených hráčů. Světlušku také osobně podpoří asistent trenéra Tomáš Mariška, vedoucí týmu Daniel Kubelka z HC Energie. Start i cíl je v areálu Rolava.

Registrace bude probíhat od 18.00 hod. Start potom ve 20.00 hod. Běžet a třeba jen jít může na dvou připravených trasách (2,5 a 5 km) úplně každý. Na místě samozřejmě nebude chybět legendární startovní brána, stánek Světlušky i doprovodný program (například taneční vystoupení nebo vodní záchranáři). Lidé si také budou moci zakoupit předměty od Světlušky nebo originální výrobky, které jsou prací žáků Základní umělecké školy Karlovy Vary. Výtěžek ze startovného ve výši 150 Kč i z prodeje výrobků využije Světluška pro potřeby nevidomých a slabozrakých osob. Připomínáme, že je nutné dodržovat proti covidová opatření. Je tedy nutné mít s sebou doklad o prodělaném očkování, negativním testu, nebo prodělané nemoci a roušku. Tu bude možné před startem sundat.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Ubytování v okolí akce Běh pro světlušku

Revelton SuitesKarlovy Vary (1 783 metrů)

SPA Hotel ČajkovskijKarlovy Vary (2.5 km)

Spa hotel IrisKarlovy Vary (2.5 km)

Akce na Jiný den?