Festival vína Mariánské Lázně 2021

Festival vína Mariánské Lázně 2021

Termín: 28.8.2021
Vstupné:

zdarma / degustační sklenice 100 Kč

28srpen sobota 12:00

Žánr: festivalswingzdarmaparty


Na konci srpna se v Mariánských Lázních uskuteční 3. ročník festivalu vína!

Milovníkům dobrého vína se v Mariánských Lázních představí celkem 18 pečlivě vybraných vinařství výhradně z České republiky. Mezi účastníky budou jak známá vinařství ověnčená mnoha medailemi, tak i méně známá neokoukaná vinařství. Nabídka vína bude velice pestrá, takže si každý návštěvník nepochybně přijde na své. Zkrátka nepřijdou ani ti, co se chtějí dobře najíst. V rámci food zóny bude nachystán široký sortiment tradičních i méně tradičních pokrmů.

Nedílnou součástí akce bude i kulturní program. Odpoledne bude k poslechu a tanci hrát Cimbálová muzika Alexandra Vrábela. Večerní party pak obstarají Electro Swing Allstars. Programem bude provázet moderátor Luděk Holý.

Vstupné na akci je zdarma. Víno se bude nalévat výhradně do festivalových sklenic, které budou k zakoupení přímo na místě za cenu 100 Kč.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Mariánské Lázně Akce v obci Mariánské Lázně

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Festival vína...

Sun Palace Spa & Wellness hotelMariánské Lázně (89 metrů)

Spa Hotel SvobodaMariánské Lázně (319 metrů)

Villa Savoy Spa Park HotelMariánské Lázně (405 metrů)

Naše tipy...

Akce na Jiný den?